ورود
بستن

برگزاری جشن راهنمایان گردشگری می تواند نقطه عطفی در صنعت گردشگری گلستان باشد

جامعه

استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت ها و مزیت های استان در زمینه گردشگری اظهار کرد: برگزاری جشن راهنمایان گردشگری در این استان می تواند نقطه عطفی در صنعت گردشگری گلستان باشد و توانمندی های موجود را به راهنمایان سراسر کشور بشناساند.

اعلام نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مشاغل آتش‌نشانی در گلستان

جامعه

https://golestanp.ir/uploads/posts/2019-09/thumbs/1568447968_11.jpg

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس کمیته استانی آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداریهای استان گلستان از اعلام نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی شهرداریهای استان در روز شنبه ۲۳ شهریور ماه خبر داد .

شکایت "ستاد مردمی نجات آشوراده" از "سازمان همیاری شهرداری های گلستان" برای جاده سازی

جامعه / محیط زیست

یک شکایت دیگر برای نجات آشوراده؛ تنها جزیره ایرانی دریای خزر. این جزیره که در قرون گذشته در پی عملکرد و فعالیت گروه‌های انسانی با حفر کانال از توده اصلی خشکی خود یعنی "شبه جزیره میانکاله" جدا شده، در سال ۱۳۵۴ به عنوان نخستین مناطق زیستکره جهان معرفی و ثبت شد و در همان حال در کنوانسیون جهانی رامسر در لیست تالاب‌های مهم جهان قرار گرفت. سومین اهمیت این منطقه عضویت آن در "پناهگاه حیات وحش" است که در تمامی ایام سال میزبان انواع پرندگان مهاجر از قطب شمال است. حالا نزدیک به نیم قرن است که سرمایه گذاران برای آن طرح های توسعه گردشگری طراحی می کنند؛ بدون اینکه توجه کنند آنجا جزو مناطق 4 گانه سازمان حفاظت محیط زیست است نه منطقه آزاد تجاری.

دسته چوبی، نماد خون‌خواهی گرگانی‌ها برای شهدای کربلا

جامعه

https://img9.irna.ir/old/Image/1397/13970701/3648536/N3648536-6641262.jpg

دسته چوبی، آیین چند صد ساله مردم گرگان با رنگ و بوی عاشورایی و نماد خونخواهی برای حضرت امام حسین (ع) و شهدای کربلا است که با گذشته‌ای پر رمز و راز در شب بعد از عاشورای حسینی در محله میخچه‌گران این شهر اجرا می‌شود.

اتمام سد نرماب در کاهش خسارات حوادث احتمالی آتی موثر است

خبرها / جامعه

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت پیشگیری در مواجه با حوادث اظهار کرد: تکمیل و اتمام سد نرماب با تلاش قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) می تواند در کاهش خسارات حوادث احتمالی در آینده بسیار موثر باشد.

واقعیت های تلخ سیل با مجاهدت های مردم و رهنمون های رهبری تسکین داده شد

خبرها / داخلی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم افتتاح و بهره برداری متمرکز ۲۸۶۰ واحد مسکونی تعمیری و احداثی در مناطق سیل زده کشور، در شهرستان آق قلا اظهار کرد: واقعیت های تلخ سیل ابتدای سال با مجاهدت های همه مردم ایران و در زیر سایه رهنمون های مقام معظم رهبری قدری تسکین داده شد.

سپاه نخواهد گذاشت مردم ذره‌ای در سختی قرار بگیرند / در هیچ شرایطی به اراده دشمن تن نمی‌دهیم

خبرها / داخلی

http://basijnews.ir/files/fa/news/1398/6/21/2418862_336.jpeg

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اراده ملت ایران بزرگ‌تر از اراده دشمنان است، گفت: ‌‌سپاه نخواهد گذاشت که مردم ما ذره‌ای در سختی قرار بگیرند، با امید به خدا دل سختی‌ها را می‌شکافیم.

توجه به محتوای باغ موزه در کنار ساخت آن حائز اهمیت است

جامعه

استاندار گلستان با بیان اینکه همه ما امروز مدیون شهدا هستیم , اظهار کرد : توجه به محتوای باغ موزه دفاع مقدس در کنار ساخت و بهره برداری از بنایی آن بااهمیت است و باید تلاش گردد تاریخ شفاهی و نقش استان در جنگ تحمیلی به خوبی تبیین شود.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات