ورود
بستن

بهره برداری از یک دوربرگردان ایمن بابیش از 20 میلیارد ریال هزینه در گلستان

اقتصادی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از بهره برداری یک دوربرگردان ایمن با بیش از 20 میلیارد ریال هزینه بزرگراه گرگان- کردکوی واقع در غرب استان خبرداد و گفت: این دوربرگردان از پروژه های اولویت داری است که ساخت آن در سال 98 به تصویب کمیسیون ایمنی راههای استان رسیده است.

بر روی برج قابوس علف سبز شده!

گنبد / جامعه

برج قابوس,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,میراث فرهنگی
مدیرکل میراث فرهنگی استان گلستان، تامین اعتبارات برای ساماندهی برج قابوس، حل مشکل رویش گیاهان خودرو بر روی برج قابوس و شهر تاریخی جرجان را از مهمترین موضوعات و اولویت های اداره کل میراث فرهنگی استان دانست.

تعطیلی مدارس طبیعت در کشور؛ وضعیت زباله در استان‌های شمالی فاجعه‌بار است

جامعه / محیط زیست

Image result for ‫مدارس محیط زیست‬‎

مسئول کمیته محیط زیست در کرسی سلامت اجتماعی یونسکو با اشاره به تعطیلی مدارس طبیعت در استان‌ها گفت: در دوره نخست دولت روحانی ۸۱ مدرسه طبیعت در ۲۶ استان کشور راه‌اندازی شد اما امروز این مدارس در حال تعطیل شدن است و هیچ اعتراضی درباره آن نمی‌شود.

اختصاص ۴.۵ میلیارد تومان برای احیای بافت تاریخی گرگان/ خانه تاریخی «باقری‌ها» تبدیل به هتل می‌شود

فرهنگی

نتیجه تصویری برای بافت تاریخی گرگان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: حدود ۴.۵ میلیارد تومان اعتبار در قالب کمک‌های فنی و اعتباری بلاعوض به کسانی که بناهای تاریخی خود را مرمت و تبدیل به مجتمع‌های اقامتی و کافه‌های سنتی و غیره کنند اختصاص داده شد.

رشد 44 درصدی مشتركین آبفار در سه ماهه نخست امسال/كیفیت آب آشامیدنی همواره تحت كنترل و خط قرمز ماست

جامعه

http://www.golestanabfar.ir/_DouranPortal/Album/News/91bb0966-5d24-454f-b5e0-d9f19a5ae552_20190721_094955.jpg

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از افزایش تعداد مشترکین در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: در مدت مشابه مشترکین خانگی و غیر خانگی این شرکت به تعداد 1010 مشترک افزایش یافته است.

 

بازگشت به کار ۱۰۰۰ کارگر گلستانی در مناطق سیل‌زده؛ حمایت‌ها همچنان ادامه دارد

اقتصادی

Related image

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از بازگشت به کار حدود یک‌هزار کارگر بیکارشده در اثر سیل خبر داد و گفت: حمایت از کارگرانی که هنوز به سر کارهایشان بازنگشته‌اند، ادامه خواهد داشت.

جهت گیری اقدامات ستاد مبارزه با مواد مخدر باید به سمت کاهش تقاضا باشد

خبرها / جامعه

استاندار گلستان با تأکید بر اینکه همیشه و در هر موضوعی، هزینه های پیشگیری بسیار کمتر از مقابله و درمان است، تصریح کرد: جهت گیری فعالیت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باید به سمت تلاش برای کاهش تقاضا باشد.

تشکیل ۳۱۱ پرونده زیست محیطی در محاکم استان گلستان

خبرها / اخبار داغ / قضاییه

Image result for ‫هادی هاشمیان‬‎

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به تشکیل ۳۱۱ پرونده زیست محیطی در محاکم استان گفت: دادگستری استان برای طرح شکایت از متجاوزان و تخریب‌کنندگان محیط زیست منتظر گزارش دستگاه‌های متولی نمی‌ماند.

۲۲۶ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اولویت‌دار بخش کشاورزی در گلستان پرداخت می‌شود

اقتصادی

Image result for ‫کشاورزی‬‎

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان با اشاره به امضای تفاهم‌نامه با سازمان جهاد کشاورزی برای حمایت از ایجاد اشتغال و سرمایه‌گذاری در این بخش گفت: ۲۲۶ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اولویت‌دار بخش کشاورزی در استان پرداخت می‌شود.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات