ورود
بستن

سکاندار آموزش و پرورش گلستان معارفه می‌شود/ «سیدرضا نظری» معارفه و «گوهری‌راد» تکریم خواهند شد

سیاسی / داخلی

سکاندار آموزش و پرورش استان گلستان شنبه 9 بهمن با حضور معاون وزیر معارفه می‌شود و رسما مسئولیت مهم این نظام تربیتی در نگارستان ایران به سیدرضا نظری سپرده خواهد شد.

جوانان فرهیخته حوزه فرهنگ شناسایی و تقدیر می شوند

گرگان / فرهنگی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و رییس کمیته فرهنگی شتاد دهه فجر گلستان گفت: گام دوم انقلاب پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری بر اهمیت دادن به جوانان با استعداد بسیار تکیه دارد و در همین راستا در ایام دهه فجر برای نخستین بار جوانان فعال حوزه فرهنگی استان شناسایی و تقدیر می شوند.

تعیین تکلیف بناهای ساخته شده در دل کوه های زیارت / برخورد قاطع با ساخت و سازهای های غیرمجاز دانه درشت ها

خبرها / جامعه

رئیس کل دادگستری گلستان در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی گلستان بار دیگر با تاکید بر این که خط قرمزی در مبارزه با زمین خواری نداریم گفت: در برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز از دانه درشت ها شروع می کنیم.

محکومیت جنایت ددمنشانه آل سعود علیه ملت مظلوم یمن از سوی گلستانی ها/ راهپیمایی بعد از نمازجمعه برگزار می شود

گرگان / فرهنگی

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان ضمن دعوت از همه آحاد مردم برای شرکت در تظاهرات علیه جنایت ددمنشانه رژیم آل سعود علیه ملت مظلوم یمن گفت: این راهپیمایی پس از پایان نماز جمعه این هفته برگزار می شود.

حضور و فعالیت «ایرج قوشچی» در عرصه هنر متعهدانه و مسئولانه بود

گرگان / فرهنگی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در مراسم تشییع و خاکسپاری ایرج قوشچی،یکی از هنرمندان پیشکسوت عرصه تئاتر استان گلستان، حضور و فعالیت این هنرمند پیشکسوت را در عرصه نمایش، متعهدانه و مسئولانه توصیف کرد.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik blog Ankara evden eve nakliyat Ankara evden eve nakliyat türkçe anime izle manita chat odalarıbathroom remodel alpharettagüvenilir jigolo siteleriseo hizmeti