ورود
بستن

اینترنت و پشتیبانی از این سرویس در شرایط کنونی یک خدمت حیاتی است

فناوري و اطلاعات

مهندس غلامعلی شهمرادی مدیر مخابرات منطقه گلستان ضمن اعلام این مطلب گفت:درشرایطی که بسیاری از کسب وکارها و آموزشها بصورت مجازی و بر بستر اینترنت انجام میشود و مصرف این سرویس به شدت افزایش یافته است نیاز میباشد تا با پشتیبانی و ارائه خدمات باکیفیت انتظار مشتریان را برآورده نماییم .

جنگل های هیرکانی همچنان قربانی ساخت وساز در "زیارت" گرگان / زمین هایی که در قلب جنگل واراضی ملی سند منگوله دار دارند!

جامعه

در آخرین روزهای اسفندماه 98، 27 اصله درخت جنگلی توسکا، افرا و آلوی جنگلی در جاده "زیارت" گرگان توسط یک ویلاساز قطع شد. او سند منگوله دار دارد و خسارت قطع درختان جنگلی را نیز پرداخت کرده است. قیمت جنگل های باستانی را چه کسی تعیین می کند و این سندها چگونه صادر می شوند؟!

اصناف جهت تهیه اقلام بهداشتی به سامانه www.salamatiyar.ir مراجعه نمایند

اقتصادی

https://www.tahlilbazaar.com/d/2020/01/09/4/3546.jpg

 معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : با عنایت به ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی در زمان فعالیت ، اصناف با مراجعه به سامانه www.salamatiyar.ir نسبت به تهیه اقلام بهداشتی مورد نیاز اقدام نمایند .

تامین سوخت مورد نیاز کشاورزان زمینه جهش تولید در استان را فراهم می کند

اقتصادی

http://www.caspiankhabar.com/content_pic/8599_mid.jpg

استاندار گلستان با اشاره به سطح زیر کشت زراعی استان اظهار کرد :کشاورزان استان در سال گذشته بیش از ۵ میلیون تن انواع محصولات زراعی را تولید کرده و در سالجاری نیز تامین سوخت مورد نیاز کشاورزان زمینه جهش تولید در استان را فراهم می کند.

انجام 32 بازرسی فنی از صنایع انرژی بر گلستان در سال 98

اقتصادی

https://img9.irna.ir/old/Image/1397/13970703/83043538/N83043538-72564658.jpg

مدیرکل استاندارد گلستان از انجام 32بازرسی فنی از صنایع انرژی بر استان گلستان در سال 98 خبر داد و گفت: از آنجایی که بخش زیادی از انرژی مورد مصرف در واحدهای تولیدی و صنایع پرمصرف، به دلیل عدم استفاده صحیح از انرژی و عدم به کارگیری تکنولوژی های اثربخش تولیدی است، استانداردهای معیار مصرف انرژی، از سوی سازمان ملی استاندارد ایران، اجباری اعلام شده است.

استقبال کودکان و نوجوانان گلستانی از پیک امید مجازی

جامعه

https://www.kanoonnews.ir/d/2020/04/06/3/877134.jpg

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان گفت که کودکان و نوجوانان این استان از طرح ملی و مجازی "پیک امید" که با هدف پرکردن اوقات فراغت در روزهای قرنطینه خانگی به سبب شیوع ویروس کرونا راه‌اندازی شده، استقبال کردند.

افزایش ۶۰ درصدی جابجایی کالاهای اساسی

جامعه

http://golestan.rmto.ir/NewsPicture/DSC00599.JPG

مدیرکل راهداری حمل و نقل جاده ای استان گلستان گفت: با توجه به نیاز مبرم مردم و بخش خدمات رسان دولت بخصوص بخش پزشکی و درمانی جهت دسترسی به کالاهای اساسی، بخش حمل و نقل جاده ای از اولین روز طرح قرنطینه خانگی در عرصه حضور داشتند. 

محدویت فعالیت اصناف و تعطیلی تفرجگاه ها تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

جامعه

https://golestanp.ir/uploads/posts/2019-06/1560746916_photo_-_-.jpg

استاندار گلستان ضمن تقدیر از همکاری مردم و زحمات کادر پزشکی اظهار کرد: ممنوعیت های اعلام برای و تعطیلی تفرجگاه ها که در فاصله زمانی ۸ تا ۱۵ فروردین اعلام شده بود, تا ۲۰ فروردین جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین با در خانه ماندن مردم جز بهترین روزهای کنترل ویروس کرونا بود

جامعه

https://golestanp.ir/uploads/posts/2019-06/1560746916_photo_-_-.jpg

استاندار گلستان اظهار کرد: خوشبختانه با همکاری مردم و در خانه ماندن آنها روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین جز بهترین روزهای کنترل ویروس کرونا بود و این همراهی شایسته تقدیر است.

نظارت مستمر بر نحوه مديريت پسماندها مراكز درماني استان گلستان با هدف کاهش انتشار وشیوع ویروس کویید 19

جامعه / محیط زیست

نظارت بر نحوه جمع آوری، بی خطرسازی و دفن بهداشتی پسماندهای مراكز درمانی استان گلستان برای کاهش میزان انتشار و شيوع ويروس كوويد ١٩توسط کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان انجام می شود.

حضور بازدیدکنندگان و گردشگران در پارک ملی گلستان و مناطق حفاظت شده استان تا ریشه کنی بیماری کرونا ممنوع شد

جامعه / محیط زیست

https://img9.irna.ir/old/Image/1397/13970901/83109691/83109691-72675912.jpg

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گلستان گفت: بر اساس مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، ورود بازدید کنندگان و گردشگران به تمامی مناطق تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان تا بهبود شرایط کنونی ممنوع است.

بحران شیوع ویروس کرونا، اولین دغدغه برای جهان امروز است

سلامت

مدیرکل برنامه و بودجه جمعیت هلال احمر کشور از نقاهتگاه بیماران کرونایی در گرگان، اجرای طرح هاتفان امید، پایگاه های امداد و نجات بین شهری و ایستگاه های بازرسی سلامت استان گلستان بازدید کرد و گفت:بحران شیوع ویروس کرونا، اولین دغدغه برای جهان امروز است.
صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات