ورود
بستن

جولان رانندگان غیر بومی در اسنپ گرگان/چه کسی پاسخگوی نارضایتی شهروندان گرگانی است؟

خبرها / اخبار داغ / جامعه

https://cartourtv.com/wp-content/uploads/2018/10/%D8%A7%D8%B3%D9%86%D9%BE03-730x410.jpg

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش روز افزون استفاده از بستر اینترنت، تاکسی های اینترنتی به سرعت جای خود را میان مردم باز کردند، تاکسی هایی که با قیمت مناسب اقدام به جابه جایی مسافران می کنند.

عملکرد شهردار گرگان در ترازوی نقد/ شهروندان در اولویت یا در سایه کم توجهی؟!

خبرها / گرگان / اخبار داغ / جامعه

آنچه عمدتا در طول دوره شهرداری دادبود در نقد مدیریت وی شاهد آن بودیم نگاه خاکستری از طرف منتقدان و سفید از طرف حامیان به عملکرد مدیریت شهری وی بوده است.

دست رد پلیس وظیفه شناس گلستانی به رشوه 100 ميليون ریالی

جامعه

http://golestan.isna.ir//Files/News/Image/13967/34379.jpg

سردار علی اکبر جاویدان گفت: ماموران کلانتری 14 جلین شهرستان گرگان پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق به شناسایی و دستگیری یکی از سوداگران مرگ شده و در بازرسی از وی 60 گرم شیشه کشف کردند.

آمار دقیق و مقایسه ای در اجرای برنامه های پیشگیری از مواد مخدر موثر است

جامعه

سرپرست استانداری گلستان با بیان اهمیت آمار نرخ شیوع ، میزان مصرف مواد مخدر و تعداد معتادین استان، اظهار کرد: آمار دقیق و مقایسه ای در حوزه اعتیاد استان در اجرای برنامه های مقابله ای و پیشگیرانه از مواد مخدر موثر است.

۷۰۰۰ پاکت سیمان رایگان اهدایی مقام معظم رهبری به مناطق سیل‌زده گلستان ارسال شد

جامعه

تصویر مرتبط

مدیرکل بنیادمسکن گلستان از حمل و توزیع بیش از ۷ هزار پاکت معادل ۳۵۰ تن سیمان اهدایی مقام معظم رهبری به سیل‌زدگان استان خبرداد و گفت: این سیمان‌ها از طریق عاملان منتخب بنیادمسکن به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گرفته است.

بانک‌ها بدهکاران دانه درشت را به دادگستری معرفی کنند

خبرها / قضاییه

تصویر مرتبط

رئیس‌کل دادگستری گلستان از بانک‌ها خواست بدهکاران دانه درشت را به دستگاه قضایی معرفی کنند و گفت: هرچند از تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم اما اجازه نمی‌دهیم افرادی با سوءاستفاده از این کار خوب از بازپرداخت تسهیلات شانه خالی کنند.

بازدید معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور از روند ساخت و سازهای مناطق سیلزده گلستان

اقتصادی

مهندس مهدیان، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور با حضور در مناطق سیلزده استان گلستان از روند ساخت و سازهای واحدهای مسکونی در این مناطق بازدید کرد.

جلسه کمیته حمایت از تولید و اشتغال قرارگاه بازرسی و نوسازی مناطق سیل‎زده برگزار شد

اقتصادی

جلسه کمیته حمایت از تولید و اشتغال قرارگاه بازرسی و نوسازی مناطق سیل‎زده با هدف بررسی وضعيت شغل‎هاي از دست رفته در مناطق سيل‎زده و احياء مجدد آنها به ریاست مهندس حمیدی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان برگزار شد.

لایروبی و ساماندهی رودخانه قره سو در چند بازه مختلف انجام شد

جامعه

حسن درویشی رئیس منابع آب شهرستان های کردکوی، بندرگز، گمیشان و ترکمن با اعلام این خبر گفت: لایروبی رودخانه نامن شرقی در شهرستان کردکوی (روستای نامن) به طول 1 کیلومتر و به ارتفاع 2 متر با هدف تسریع در افزایش حجم آبگذری رودخانه انجام شد.

 

تا کنون 4 میلیارد و 288 میلیون تومان کمک بلاعوض به مالکان واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل پرداخت شده است

اقتصادی

مدیرکل بنیاد مسکن استان همچنین از معرفی 5 هزار و 446 نفر از خسارت دیدگان به بانکهای عامل خبر دادند که از این تعداد 4 هزار و 374 نفر متقاضی دریافت تسهیلات تعمیرات و هزار و 72 نفر نیز متقاضی دریافت تسهیلات احداث واحد مسکونی می باشند.

صفحه قبل صفحه بعد

فهرست صفحات