رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان:
تعداد بیماران کرونایی گلستان به ۵۰۰ نفر رسید

https://img9.irna.ir/d/r2/2020/09/11/4/157610740.jpg

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان این که ۱۳ شهرستان استان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد، گفت: در حال حاضر ۴۹۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های گلستان بستری هستند.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، عبدالرضا فاضل بعدازظهر سه شنبه در خصوص آخرین وضعیت کرونا اظهارکرد: در حال حاضر، روند ابتلاء به کووید ۱۹ در گلستان با افزایش مواجه شده است.

وی افزود: فقط شهرستان آزادشهر در وضعیت هشدار قرار دارد و ۱۳ شهرستان دیگر استان گلستان در وضعیت قرمز هستند.

فاضل ادامه داد: در حال حاضر ۴۹۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد، ۱۰۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه و ۴۷ بیمار به دستگاهونتیلاتور متصل هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با بیان این کهمتأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته هفت فوتی بر اثر کرونا در استان ثبت شده است، گفت: از مردم استان می‌خواهیم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک، حفظ فاصله اجتماعی و برگزار نکردن مراسم‌های دسته جمعی، ضمن مراقبت از خود و خانواده شأن، از کادر بهداشت و درمان هم حمایت کنند

  27 آبان 1399
بخش : خبرها / سلامت
کد خبر: 64074
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام