رفع مشکل آلایندگی کارخانه سیمان گالیکش

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/7/22/12749321_151.jpg

با پیگیری تلفنی و نامه نگاری‌های دادستان گالیکش، فیلتر‌های مورد نیاز برای کارخانه سیمان از گمرک ترخیص و به مقصد گالیکش بارگیری شد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان گفت: بخشی از فعالیت کارخانه سیمان گالیکش چند هفته‌ای هست به علت آلایندگی هوا تعطیل شده است که با پیگیری دادستان گالیکش مشخص شد علت آلایندگی، ترخیص نشدن فیلتر‌های تصفیه هوا در گمرک است.

هادی هاشمیان افزود: با نامه نگاری و تماس‌های تلفنی دادستان گالیکش این فیلتر‌ها که به مدت ۲ ماه در پیچ و خم‌های اداری گمرک مانده بود ترخیص شد.

هاشمیان ادامه داد: با نصب این فیلتر‌ها مشکل آلایندگی رفع و کارخانه دوباره می‌تواند فعالیت خود را از سر بگیرد.

دادستان گالیکش یک ماه پیش درباره آلایندگی این کارخانه هشدار داده بود و پس از هشدار دادستان، مسئولان کارخانه خط تولید کارخانه که الایندگی غیرمجاز داشت تا زمان رسیدن فیلتر‌های تصفیه هوا، تعطیل کردند که خوشبختانه با پیگیری‌های دادستان گالیکش ترخیص فیلتر‌ها سرعت گرفت و مشکل حل شد.

  22 مهر 1399
بخش : گالیکش / قضاییه
کد خبر: 63909
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام