رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان خبر داد:
پرداخت نود و پنج میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای شهرستان رامیان

https://gol.mimt.gov.ir//parameters/mimt/modules/cdk/upload/content/cu_posts/158/tolooean-moavene%20omoore%20sanaye.JPG

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: از محل اعتبارات سال ۹۸، تا کنون نود و پنج میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحد‌های تولیدی شهرستان رامیان پرداخت شده است .

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، حسین طلوعیان در دویست و هشتاد و سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان در محل سالن جلسات فرمانداری رامیان برگزار گردید ، اظهارداشت : از محل اعتبارات سال ۹۸ میزان پانصد و پانزده میلیارد ریال تسهیلات برای پرداخت به پانزده واحد و طرح در شهرستان رامیان از محل اعتبارات رونق تولید در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مصوب و به بانکها ابلاغ شده است.

وی افزود: از این میزان، تعداد پنج واحد موفق به اخذ نود و پنج میلیارد ریال تسهیلات شده اند .

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود : از محل تسهیلات بازسازی و نوسازی نیز تا کنون شش واحد تولیدی رامیان جهت اخذ یکصد و پنج میلیارد ریال تسهیلات به بانکهای استان معرفی شده اند که یک واحد این شهرستان موفق به اخذ ده میلیارد ریال تسهیلات شده است .

  22 اردیبهشت 1399
بخش : اقتصادی
کد خبر: 63425
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام