جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان خبر داد:
سارق حرفه‌ای ۵ میلیاردی در گلستان دستگیر شد

تصویر مرتبط

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری سارق سابقه‌دار مغازه‌ها در شهرستان گرگان خبر داد و گفت: اموال مکشوفه در مخفیگاه این سارق بیش از ۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

به گزارش پایگاه خبری گلستان فردا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مسعود فروزان اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه در گرگان و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی سرانجام موفق شدند، سارق سابقه‌دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی موفقیت‌آمیز وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سرهنگ فروزان تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار چاره‌ای جز اعتراف نداشته و به 36 فقره سرقت مغازه در شهرستان گرگان اقرار کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ارزش ریالی اموال مکشوفه در مخفیگاه سارق بیش از 5 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: سارق پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

  29 خرداد 1398
بخش : حوادث
کد خبر: 62327
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام