کسب پنجمین پیروزی بسکتبال گرگان و ادامه صدرنشینی لیگ برتر

کسب پنجمین پیروزی بسکتبال گرگان و ادامه صدرنشینی لیگ برتر

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در پنجمین مسابقه خود در فصل جدید لیگ برتر باشگاه‌های ایران با نتیجه ۹۸ بر ۸۷ شورا و شهرداری قزوین را شکست داد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، در این مسابقه که عصر امروز پنج‌شنبه از گروه الف فصل جاری لیگ برتر و در دور رفت مرحله مقدماتی در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران‌ به قضاوت رضا آذرافزا (سرداور) به همراه شهرام کرمی و جواد مرادی به عنوان داور اول و دوم با نظارت حمید کیان‌ارثی برگزار شد، شهرداری گرگان در وقت‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۳ بر ۱۶، ۲۶ بر ۲۱ و ۳۰‌ بر ۲۸ از حریفش جلو افتاد و در وقت دوم نتیجه را ۱۹ بر ۲۲ واگذار کرد.

مهران شاهین‌طبع سرمربی شهرداری گرگان برای این مسابقه در ابتدا پری پتی، نوید رضایی‌فر، محمد جمشیدی، کیوان ریاعی و مایک‌مازیار رستم‌پور را در برابر پدرام فخفوری، مجید صالحی، رضا رنجبر، واورلی آستین و ماکلوم گرانت پنج بازیکن ابتدایی شورا و شهرداری قزوین با هدایت محمدرضا اسلامی به میدان فرستاد.

در این مسابقه نوید رضایی‌فر از شهرداری گرگان با ۲۹ امتیاز و تاثیرگذاری ۲۲ در کنار محمد جمشیدی کاپیتان تیم گرگان با ۲۳ امتیاز، ۱۰ پاس منجر به گل و تاثیرگذاری ۲۳ امتیازآورترین و موثرترین بازیکنان تیم‌شان و مسابقه شناخته شدند و ماکلوم گرانت به همراه وحید دلیرزهان از قزوین به ترتیب با ۲۰ و ۱۶ امتیاز و تاثیرگذاری ۱۴ و ۱۸ امتیازآورترین و موثرترین تیم خودشان بودند.

شهرداری گرگان که هم اکنون از ۵ مسابقه و بدون باخت با ۱۰ امتیاز در رده نخست جدول این گروه قرار دارد فردا جمعه پنجم دی ماه  ۹۹ در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال ایران مقابل تیم‌ رعدپدافند هوایی مشهد به میدان خواهد رفت.

رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر بسکتبال ایران امسال در ۲ گروه هشت تیمی از ۱۵ آبان آغاز شده و به علت کرونا دور رفت مرحله مقدماتی به صورت متمرکز در تهران در حال برگزاری است.

  4 دی 1399
بخش : ورزشی / توپ و تور
کد خبر: 64212
مرجع: ایرنا
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام