تخلف بی سابقه در روابط عمومی استانداری گلستان
استاندار گلستان که برای شکایت از خبرنگار جلسه شورای امنیت برگزار می کند آیا برای بررسی تخلف سنگین در حوزه روابط عمومی این جلسه را برگزار و رسیدگی ویژه می کند؟!

شب گذشته که برخی رسانه ها اقدام به انتشار تخلف سنگین در روابط عمومی استانداری گلستان کردند یازرلو مدیر کل روابط عمومی استانداری مانند همیشه با رسانه هایی که حرف گوش کن و تابع وی هستند جوابیه صادر کرد که اگر این جوابیه صادر نمیشد و سکوت می کرد شاید تیغه اش برش بیشتری داشت.

در بخشی از این جوابیه مواردی مطرح شد که ما میخواهیم به آن بپردازیم:

آقای یازرلو مگر می شود که بچه محل خودت و نشناسی و براش آمدی حکم با هویت جعلی صادر کردید و بعد از ۳ سال متوجه شدی که اسم و فامیلی جعلی دارد؟!

شما در این جوابیه فرمودید که این حکم ها در هیچ جایی ثبت شده نیست؟! این موضوعی که مطرح کردید تخلف شما را سنگین تر کرده است. یعنی شما شماره جعلی روی حکم  با نام جعلی نوشته اید و برای آن فرد ارسال کرده اید؟!

زمانی که شما این حکم را صادر و امضاء کرده اید مسوولین که این فرد را پذیرش میکنند باید از کجا متوجه شوند که این فرد حکم غیر رسمی دارد؟ مگر آن ها اتوماسیون استانداری را روی سیستم خود نصب شده دارند؟!

حتی شما در احکام خود  این فرد را به عنوان خبرنگار پارلمانی در مجلس شورای اسلامی معرفی کردید؟! چرا امنیت کشور را بازیچه قرار دادید؟

در ادامه جوابیه خود موضوع دیگر را مطرح کردید که حراست را در جریان این موضوعات قرار دادید!!

زمانی که شما برای این فرد خواستید حکم صادر کنید استعلامش را از حراست دریافت کردید؟

زمانی که شما متوجه هویت جعلی این فرد شدید چه نوع اقدامی انجام دادید؟

چرا هیچ اقدام قانونی انجام نشد؟؟؟

چرا رسانه هایی که از استانداری و زیر مجموعه استانداری انتقاد می کردند این فرد به آن های نزدیک می شد؟

جواب رسانه هایی که از طریق این احکام به این فرد اعتماد کردند را چه کسی پاسخ خواهد داد؟؟

امیدواریم استاندار و مسوولین امنیتی استان برای پیگیری این موضوع هر چه سریعتر اقداماتی قانونی و تحقیق و تفحص را اجرا نمایند.

 

  28 اسفند 1397
بخش : خبرها / سیاسی
کد خبر: 61370
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام