شهردار بندرگز بازداشت شد / جزییات

https://static3.borna.news/thumbnail/xL7HB6cRo5sF/zKlnR2CgDMts54GkxMYEj8fvMMUiCETIT3Il7Z8QJ7YCZYBL8OGb1tkXRmfG0ZrOzG4dCpLzLSmmrKvCe4wUTucoBx73irvS/photo_2019-07-30_19-12-58.jpg

جزئیات دستگیری شهردار بندرگز به اتهام اختلاس و دو نفر از مدیران و کارکنان این شهرداری به اتهام فساد مالی منتشر شد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، پس از گذشت چند ماه از مرحله تحقیقات و کارشناسی پرونده شبکه فساد مالی در شهرستان بندرگز توسط سازمان اطلاعات سپاه، سه شنبه 25 شهریور شهردار بندرگز و دو نفر از مدیران و کارکنان این شهرداری توسط پاسداران گمنام امام زمان دستگیر که شهردار بندرگز در بازداشت موقت بسر می‌برد و دو نفر دیگر با صدور قرار مناسب از گذشته به صورت موقت آزاد هستند.

تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد و با توجه به اینکه تخلف کارکنان دولت در مرکز استان گلستان بررسی می‌شود پرونده به صورت ویژه در دادسرای عمومی و انقلاب گرگان مطرح رسیدگی است.
 
دستگیری عناصر شبکه فساد مالی و اداری در شهرداری بندرگز

یکم بهمن ماه سال گذشته سازمان اطلاعات سپاه نینوا گلستان با حضور در شهرداری بندرگز پنج نفر از عناصر فساد اداری و مالی در شهرداری بندرگز را با حکم قضایی دستگیر کردند.

این افراد و شبکه فساد طی رصد و اشراف اطلاعاتی پاسداران جان برکف و گمنام سازمان اطلاعات سپاه نینوا شناسایی و با هماهنگی دادستان شهرستان دستگیر و تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.
 
آخرین جزییات اختلاس در شهرداری بندرگز

سوم بهمن ماه سال گذشته نیز پایگاه اطلاع‌رسانی دادگستری گلستان با انتشار خبری به نقل از  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرگز اعلام کرد رسیدگی به پرونده اختلاس در شهرداری بندرگز آغاز شد.

محمد طالبی با بیان اینکه پنج نفر در این راستا دستگیر شدند، افزود: از این پنج نفر، دو نفر به اتهام معاونت در اختلاس و معاونت در اخذ مال بر خلاف قانون با قرار وجه التزام و نظارت قضایی یک ماهه و منع اشتغال به کار در شهرداری، فعلا آزاد شدند.

یک نفر دیگر به اتهام اختلاس و تبانی در معاملات دولتی بازداشت موقت و دو نفر دیگر هم به اتهام معاونت در تبانی در معاملات دولتی و اخذ مال بر خلاف قانون، با قرار کفالت، بازداشت هستند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرگز بیان کرد: بررسی های اولیه نشان می دهد این افراد که سمت های مختلفی در شهرداری بندرگز دارند از سال ۹۵ تخلف می کردند که با همکاری اطلاعات سپاه و دادستانی این افراد شناسایی و دستگیر شدند.

  26 شهریور 1399
بخش : خبرها / بندرگز / اخبار داغ / جامعه
کد خبر: 63788
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام