مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان:
عید غدیر، عید همه ادیان توحیدی و بشریت است

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: عید غدیر، عید همه ادیان توحیدی و بشریت است و له همین دلیل به آن عیدالله اکبر میگویند.

به گزارش خبرنگار گلستان فردا، حجه الاسلام و المسلمین عباسعلی گرزین ظهر امروز در نشست خبری از رونمایی پوستر غدیر اظهار کرد: عید غدیر خم زمان بسیار مناسبی برای تببین ولایت است و باید در کنار برگزاری جشن ها به این مساله نیز توجه ویژه ای داشته باشیم.

وی افزود: بدون شک واقعه غدیر خم، نقش سرنوشت سازی در تعیین مسیر آینده اسلام داشته و دارد.

گرزین بیان کرد: واقعه غدیر تداوم خط نبوت است و به همین دلیل پاسداشت آن برای همه مردمداز اهمیت زیادی برخودار است.

گرزین گفت : از اعمال این روز میتوان به روزه گرفتن، دعا خواندن، عبادت کردن، صلوات، تبریک و تهنیت مسلمانان به یکدیگر، دیدن سادات و برگزاری جشن ها نام یرد.
وی ادامه داد: در شرایطی که دشمن در فضای مجازی مدام به دنبال ایجاد جو یاس و ناامیدی در مرذموهستند، لذا توجه به هر چه بهتر برگزار شدن این جشن در اولویت برنامه ها قرار دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: برگزاری پیاده روی 10 کیلومتری عید غدیر در سراسر استان به همراه برگزاری جشن همراه با ایجاد غرفه های متنوع برای بازدید و لذت بردن مردم از این جشنها، از برنامه های مهم روز عید غدیر است.

وی افزود: مسیر این پیاده وری در گرگان از چها راه میدان به سمت سه راه یهارستان است.

  10 تیر 1402
بخش : خبرها / گرگان / اخبار داغ / جامعه
کد خبر: 69537
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام