با حضور وزیر آموزش و پرورش در استان گلستان؛
سالن ورزشی دانش آموزی المپیک گلستان افتتاح شد

سالن ورزشی دانش آموزی المپیک گلستان با حضور وزیر آموزش و پرورش، هیات همراه ، سرپرست استانداری گلستان و مدیران ارشد استانی افتتاح شد.

به گزارش گلستان فردا ؛ شامگاه امشب 15 اردیبهشت ماه دکتر سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش با استقبال رسمی مهندس غراوی سرپرست استانداری گلستان در فرودگاه بین المللی گرگان وارد گلستان شد.
لازم به ذکر است بطحایی وزیر آموزش و پرورش به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی چندین طرح و پروژه به گلستان سفر کرده و در این سفر حجت ‌الاسلام علی ذوعلم معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور، مهراله رخشانی مهر معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مسعود شکوهی مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش و نیز احمد رحیمی مشاور قائم مقام ، این مقام مسئول را همراهی می کنند.
گفتنی است این سالن ورزشی دانش آموزی با هزار متر مربع مساحت ساختمان، ۳۳۰ متر مربع محوطه سازی و ۶ اتاق اداری با هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در گرگان ساخته شده است.

  16 اردیبهشت 1398
بخش : سیاسی / دولت
کد خبر: 61967
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام