رئیس کل دادگستری گلستان:
قانون فصل الخطاب کار در دستگاه قضایی و نیروی انتظامی

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/7/20/12736467_897.jpg

رئیس کل دادگستری گلستان در نشست مشترک مسئولان قضایی و نیروی انتظامی استان با تاکید این که همه باید طبق قانون عمل کنیم گفت: حق نداریم جلوتر یا عقب‌تر از قانون حرکت کنیم و هر کس بر خلاف قانون عمل کند برخورد می‌کنیم.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در دوره تحول قوه قضاییه، تمرکز ما بر مبارزه با فساد است و در این راه اولویت ما شناسایی و برخورد با مفسدان درون دستگاهی اعم از دادگستری و دستگاه‌های زیرمجموعه و نیروی انتظامی به عنوان ضابط دادگستری است.

هاشمیان با تاکید بر این که تعامل خوبی بین دستگاه‌های امنیتی استان برقرار است ادامه داد: در نشست‌های مشترک برای رفع مشکلات و فراهم کردن بستر برای خدمت بیشتر به مردم و تامین امنیت و اسایش آنان تلاش می‌کنیم.

رئیس کل دادگستری گلستان تاکید کرد: در برخورد با اراذل و اوباش و مجرمان خطرناک و کسانی که به انفال دست اندازی می‌کنند، توافق نظر بین دادگستری و نیروی انتظامی وجود دارد.

سرهنگ دادگر فرمانده انتظامی استان گلستان نیز در این نشست با قدردانی از تعامل دادگستری گلستان با نیروی انتظامی استان گفت: راهکار‌های تسهیل ارائه خدمات به مردم و رفع موانع و مشکلات از اهداف برگزاری نشست تعامل قضایی و انتظامی در استان است.

سرهنگ دادگر افزود: نیروی انتظامی در کنار دستگاه قضایی برای تامین امنیت استان از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کند.

  20 مهر 1399
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 63892
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام