۲۱۱ زندانی جرایم غیرعمد گلستان در انتظار آزادی / استفاده از ظرفیت بسیج برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

211 زندانی جرایم غیرعمد گلستان در انتظار آزادی / استفاده از ظرفیت بسیج برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

رزمایش مومنانه بسیجیان برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در هفته بسیج برگزار می شود.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، رئیس کل دادگستری گلستان درجلسه امروز بسیج حقوقدانان با بسیج اقشار گفت: در این جلسه درباره راهکارهای سوق دادن کمک های مومنانه به سمت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، هم اندیشی و برنامه ریزی شد.

هادی هاشمیان افزود: امسال ۱۹۲ زندانی جرایم غیرعمد با کمک یک میلیارد تومانی مردم و  مدد بزرگان و علما و اعضای شوراهای حل اختلاف استان آزاد شدند.

هاشمیان ادامه داد: مجموع بدهی این افراد ۵۰ میلیارد تومان بود که  شاکیان بیشتر این بدهی را بزرگوارانه بخشیدند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: ۲۱۱ محکوم جرایم غیرعمد در زندان های استان چشم به راه کمک مردم برای آزادی هستند که امیدواریم در قالب کمک های رزمایش مومنانه این افراد هم آزاد شوند.

هادی هاشمیان با بیان این که از هرگونه کمک و همکاری اقشار مختلف برای کمک به آزادی این زندانیان استقبال می کنیم افزود: هم استانی ها می توانند ماهانه با پرداخت ۱۰ هزار تومان از طریق شماره گیری کد دستوری   #۷۷۷۷۰۱۷*۷۸۰* و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۸۴۳۹  و یا شماره حساب ۰۱۰۶۰۰۲۹۷۵۰۰۵  به نام ستاد دیه استان در این کار خیر مشارکت کنند .

دادستان مرکز استان هم در این جلسه گفت: استفاده از ظرفیت فضای مجازی و خیرین برای آزادی این زندانیان راهگشاست .

حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی افزود:  کمک به ازادی زندانیان در واقع کمک به خانواده های  آنان است که این روزها شرایط سختی را سپری می کنند .

  28 آبان 1399
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 64078
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام