بازیکنان تیم والیبال ژلانو آق قلا اعتصاب کردند

بازیکنان تیم والیبال ژلانو آق قلا در لیگ دسته اول والیبال کشور چند روز مانده به آغاز نیم فصل دوم مسابقات به دلیل دریافت اندک دستمزدهای وعده داده شده مسوولان باشگاه، دست از تمرین کشیدند.

آق قلا که یکی از قطب های ریشه دار والیبال گلستان به شمار می رود پس از سال ها در لیگ کشور صاحب نماینده شد اما این حضور برای والیبال این شهر خوش قدم نبود.
سرپرست این تیم دسته اولی با تایید این خبر به ایرنا گفت: تمرینات تیم از دیروز سه شنبه و به دلیل امتناع بازیکنان تعطیل است.
ابراهیم یلمه اظهار داشت: بازیکنان تیم هنوز بخشی از مطالبات خود را دریافت نکرده اند اما میزان پرداختی تیم ژلانو در مقایسه با دیگر تیم های حاضر در این رقابت ها بیشتر است.
وی بیان کرد: حالی که برخی از تیم های لیگ برتری و دسته اول هنوز پولی به بازیکنان خود نداده اند، بازیکنان تیم ژلانو بین 15 تا 25 درصد از مبالغ قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند.
سرپرست تیم والیبال ژلانو آق قلا اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده با حامی مالی تیم به زودی بخش دیگری از مطالبات بازیکنان پرداخت خواهد شد.
یولمه از مسوولین استانی، استاندار، نماینده گرگان و آق قلا در مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان گلستان خواست که همانند سایر ورزش ها مانند والیبال در گنبد و فوتبال در بندرگز، توجه ویژه ای به تیم والیبال ژلانو آق قلا داشته باشند.
تیم ژلانو آق قلا تنها نماینده گلستان در لیگ دسته اول والیبال کشور در چهار دیدار برگزار شده نیم فصل اول این رقابت ها با 6 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی 5 تیمی این گروه قرار دارد.
بازیکنان این تیم از عصر سه شنبه و به دلیل اعتراض به دریافت های کم حقوق تمرینات تیم را تعطیل کردند و تلاش سرپرست و سرمربی برای قانع کردن آن ها بی نتیجه ماند.
منصور جزیده سرمربی تیم ژلانو در لیگ دسته اول والیبال کشور است.
این تیم در گروه اول مسابقات با تیم های شهروند نکا، توپکا بابلسر، میلاد نور رامسر و اتحاد نور همگروه است.
مسابقات امسال لیگ دسته اول والیبال کشور با حضور 17 تیم در چهار گروه برگزار میشود.

  28 آذر 1397
بخش : آق قلا / توپ و تور
کد خبر: 60637
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام