نماینده گلستان به پلی آف والیبال کشور صعود کرد

تیم ژلانوی آق قلا تنها نماینده گلستان در لیگ دسته اول والیبال کشور با وجود شکست در آخرین دیدار دور مقدماتی مقابل توپکا بابلسر به دلیل کسب یک امتیاز این دیدار بالاتر از تیم اتحاد نور به مقام چهارم گروه نخست مرحله مقدماتی رسید و به مرحله پلی آف صعود کرد.

در این بازی که عصر روز گذشته (پنجشنبه) در سالن امام خمینی آق قلا برگزار شد تیم والیبال ژلانوی این شهر در ست اول و سوم با امتیازات 25 بر 23 و 25 بر 17 تن به شکست داد اما در ست های دوم و چهارم با امتیازات مشابه 17 بر 25 به برتری رسید تا بازی به ست پنجم کشیده شود.
در این ست نیز توپکا بابلسر 15 بر11 پیروز شد تا همانند دیدار رفت از این مسابقه 2 امتیاز کسب کرد .
تیم ژلانوی آق قلا با یک امتیاز بدست آمده از این مسابقه به عنوان تیم چهارم گروه یک به مرحله پلی آف صعود کرد تا در 5 و 12 بهمن به ترتیب در رامسر و آق قلا به مصاف تیم شهدای رامسر برود .
تیم شهدای رامسر در گروه دوم این مسابقات به مقام نخست رسیده است .
منصور جزیده وظیفه هدایت تیم ژلانو در رقابتهای این فصل لیگ دسته اول برعهده دارد.
در این گروه که تیم های شهروند نکا، توپکا بابلسر، میلاد نور رامسر، اتحاد نور و ژلانو آق قلا حضور داشتند، شهروند نکا، میلاد نور رامسر ، توپکا بابلسر و ژلانوی آق قلا به ترتیب عناوین اول تا چهارم را به دست آوردند
آق قلا در 15 کیلومتری شمال گرگان واقع شده و سابقه سال ها تیمداری در لیگ دسته اول کشور را با حضور تیم هایی چون میدان و مزرعه نمونه دارد .

  28 دی 1397
بخش : آق قلا / توپ و تور
کد خبر: 60930
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام