فرمانده انتظامی گلستان:
کشف 10 تن پنیر فاسد در علی آباد کتول

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/9/20/11015623_568.jpg

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، سرهنگ "سعید دادگر" گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی "علی آباد کتول" پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی موفق به شناسایی محل دپوی پنیرهای فاسد و غیربهداشتی شدند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: طی برسی ها مشخص شد متهم در زمینه خرید شیر از دامداران شهرستان و تبدیل آن به پنیر فعالیت داشته است.

وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی و همراهی نماینده اداره بهداشت، در بازرسی از انبار مورد نظر، 10 تن پنیر فاسد قبل از توزیع در بازار کشف و یک متهم نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به پلمب این انبار، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ دادگر در پایان خاطرنشان کرد: امنیت و سلامت مردم خط قرمز پلیس بوده و نیروی انتظامی با حضور فعال و هوشمندانه در سطح جامعه اجازه فعالیت به سودجویان و قانون شکنان نخواهد داد.

  5 مرداد 1399
بخش : علی آباد / جامعه
کد خبر: 63617
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام