فرماندار شهرستان گرگان:
آگاه سازی عمومی و افزایش اطلاعات مردم مهمترین عامل در پیشگیری ازگسترش جرائم می باشد

http://uupload.ir/files/aud2_img_2781.jpg

در جلسه شورای هماهنگی امور انتظامی شهرستان که با حضور"حمیدی"فرماندار شهرستان گرگان ،فرمانده انتظامی شهرستان و فرماندهان پاسگاه ها کلانتری ها  و یگان های انتظامی  شهرستان برگزار شد فرماندار گرگان گفت: آگاه سازی عمومی و افزایش اطلاعات مردم مهمترین عامل در پیشگیری ازگسترش جرائم می باشد.

به گزارش گلستان فردا ؛ "محمد حمیدی" فرماندار شهرستان گرگان با تبریک دهه کرامت و تقدیر از تلاشها و زحمات سبزپوشان نیروی انتظامی هدف از این نشست راایجاد هماهنگی بیشتر در راستای کنترل و کاهش آمار جرائم و آسیب های اجتماعی و نیز هم افرایی و درک متقابل از شرح وظایف ذکر کرد و گفت : مسولیت اجرایی استقرار حفظ و نظم و آرامش عمومی در شهرستان بر عهده فرمانده انتظامی شهرستان می باشد .

حمیدی اظهار داشت:امنیت پایه و اساس رشد اقتصادی و اجتماعی هر جامعه است و امنیت پایداری که امروز در سطح کشور و به تبع آن در سطح شهرستان شاهد آن هستیم حاصل تلاش های شبانه روزی نیرو های نظامی و انتظامی وامنیتی در حوزه های مختلف شهری و روستایی است.

وی افزود: فرمانداری و نیروی انتظامی به عنوان دستگاه امنیتی که تعامل بسیار خوبی با فرمانداری دارد لدا  درک متقابل دو طرف می تواند امنیت را  آنطوری که مردم انتظار دارند برآورده نماید.

حمیدی اظهار داشت: تعامل وهماهنگی جهت انجام وظیفه تاثیر زیادی در کارها دارد و نیاز است دوطرف ارتباط نزدیک با هم داشته باشند .

فرماندار گرگان با اشاره به اینکه در مدیریت اکثر اتفاقات در شهرستان دستگاه های اجرایی نیز به نوعی میتوانند به انتظامی کمک کنند گفت: ما در عمل در کنار نیروی انتظامی خواهیم بود و دستگاه های اجرایی نیز موظفند همکاری لازم را با نیروی انتظامی دراین خصوص داشته باشند .

نماینده عالی دولت در شهرستان گرگان گفت: کلانتری ها و پاسگاه ها خط مقدم برخورد با جرایم می باشند  و اگر در همان ابتدای امر نگاه آنطوری باشد که رضایت پروردگار را در پی داشته باشد و از اختلافات که منجر به وقوع جرائم می شود جلوگیری نماید ، نهایتا  به پرونده های پیچیده آنچنانی ختم نخواهد شد.

وی افزود: آگاه سازی مردم از موضوعات مختلف و هماهنگی دهیاران با شوراهای اسلامی در جهت حل مشکلات مردم در سطح روستا می تواند از تشکیل پرونده در پاسگاه و مراجع قضایی بالاتر جلوگیری نماید.

فرماندار گرگان اظهار داشت: نقاط جرم خیز شهر گرگان به ترتیب اولویت باید شناسایی شود و تمهیدات لازم نیز در جهت مقابله با جرائم صورت گیرد .

وی یاد آور شد : منبعد شورای انتظامی شهرستان با مناسبت های مختلف در شهرستان برگزار خواهد شد چرا که تعامل و همکاری و درک متقابل انتظامی و فرمانداری از اهداف ما در راستای رسیدن به رضایت مردم می باشد .

  16 تیر 1398
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 62451
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام