سرپرست امور آب و فاضلاب گرگان معرفی شد

در حکمی از سوی مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان سرپرست امور آب و فاضلاب گرگان معرفی شد .

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، در راستای اجرای یکپارچه‌سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در این حکم" قربان غلامی" به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب گرگان معرفی شد. 
بنابراین گزارش در بخشی از این ابلاغ آمده است :                       
با عنايت به مراتب تعهد، شايستگي و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب اين ابلاغ به سمت سرپرست امور آب و فاضلاب گرگان مـنصوب مي شويد.
اميد است با استعانت از درگاه خداوند متعال ، همدلی و همکاری کلیه همکاران شاغل در شرکت ، معاونین ، مدیران امور و ستادی در انجام وظایف محوله با رعایت دقیق قوانین و مقررات ، بخشنامه ها ، آئین نامه ها و دستورالعمل های مربوطه تحت نظر اینجانب موفق و موید باشید .
لازم به ذکر است در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات محمد محبوبی در مدت تصدی مدیریت امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گرگان وی به عنوان جانشین امور آب و فاضلاب گرگان معرفی گردید.

  26 فروردین 1399
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 63375
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام