مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:
رئیس جمهور ایران اسلامی و همراهانشان تا پای جان در راه ولایت ایستادند

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت:رئیس جمهور ایران اسلامی و همراهانشان تا پای جان در راه ولایت ایستادند و جان خود را تقدیم کردند و پاداش انسان‌های صادق‌الوعد را خداوند با آنها عطا می‌کند.

به گزارش گلستان فردا، حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین عصر دوشنبه در مراسم گرامیداشت شهید جمهور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی که در امامزاده عبدالله (ع) گرگان برگزار شد، شهید آیت‌الله رئیسی را مصداق یک مؤمن دانست و اظهار کرد: آیت الله رئیسی در تمام این مدت هیچ گاه از فشارهای دشمنان انقلاب اسلامی نترسید و همیشه به عنوان یک جهاد گر در میدان حاضر بود.

وی با اشاره به اینکه آیت الله سید ابراهیم رئیسی در دوران خدمت خود لحظه به لحظه ایمان و جهادش بیشتر می‌شد، افزود: رئیس جمهور ایران اسلامی و همراهانشان تا پای جان در راه ولایت ایستادند و جان خود را تقدیم کردند و پاداش انسان‌های صادق‌الوعد را خداوند با آنها عطا می‌کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: امیدوارم کسانی که خادم‌الرضای شهید را به نقد مغرضانه و طعنه غیرمنصفانه متهم کردند با شهادت این مرد بزرگ متوجه اشتباه خود شده باشند.

وی شهدا را مظهر قدرت اسلام دانست و افزود: سید ابراهیم رئیسی سیدالشهدای خادمان انقلاب اسلامی ایران است، خون این شهید تمام نظام محاسباتی برخی از افراد را تنظیم کرد تا دوباره به ریل انقلاب برگردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: با شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی نشان داده شد که جمهوری اسلامی ایران زنده است و این خون باعث جهش در پیشرفت انقلاب اسلامی می‌شود.

  31 اردیبهشت 1403
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 70615
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام