انتخابات در گلستان نیمه‌الکترونیک برگزار می‌شود

رییس ستاد انتخابات گلستان با اشاره به اینکه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این استان به صورت نیمه‌الکترونیک برگزار می‌شود، گفت: شناسنامه و یا کارت ملی ۲ سند هویتی برای شرکت در انتخابات است‌.

به گزارش گلستان فردا، سیدعلی مهاجر روز شنبه در نشست خبری اظهار کرد: یک میلیون و ۴۳۹ هزار و ۷۳۵ گلستانی واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد ۹ هزار و ۶۴۳ نفر رای‌اولی هستند.

وی با بیان اینکه ستاد انتخابات گلستان از ۶ خرداد ماه فعال شد، افزود: در این راستا، جلسات مشترک متعددی برگزار شد و فضای ستاد انتخابات با فرایندهای پیش‌بینی‌شده در حال انجام است.

رییس ستاد انتخابات گلستان با بیان اینکه انتخاب هیات‌های اجرایی از ۱۰ خرداد ماه در دستور کار قرار گرفت و ۳۵۱ نفر به‌عنوان عضو حقیقی و حقوقی انتخاب شدند، تصریح کرد: از این تعداد ۲۱۶ عضو حقیقی و ۱۳۵ عضو حقوقی هستند که در ۲۷ حوزه انتخابیه اصلی و فرعی فعالیت می‌کنند.

مهاجر از پیش‌بینی هزار و ۵۱۵ شعبه اخذ رأی در گلستان خبر داد و یادآور شد: از این تعداد، هزار و ۲۱۲ شعبه ثابت و ۳۰۳ شعبه سیار در گلستان وجود دارد.

  2 تیر 1403
بخش : گرگان / سیاسی
کد خبر: 70681
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام