قطع انشعاب در انتظار متخلفان گلستانی

معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب گلستان استفاده از آب آشامیدنی در مصارف غیرآشامیدنی را ممنوع اعلام کرد و گفت: با مشترکان متخلف برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش گلستان فردا،سیدمهدی آل‌حسینی  اظهار کرد: براساس آیین‌نامه شرکت‌ آب و فاضلاب، استفاده از آب آشامیدنی برای مصارفی مانند آبیاری باغ‌ها، صیفی‌جات و تامین آب دام‌ها و پر کردن آب استخرها خلاف مقررات است.

وی با بیان اینکه قطع انشعاب آب در انتظار افرادی است که از آب آشامیدنی برای این‌گونه مصارف استفاده می‌کنند، افزود: مردم در مصرف آب آشامیدنی در مصارف غیرشرب بیشتر مراقبت کنند.

معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب گلستان با تاکید بر اینکه صرفه‌جویی در مصرف آب موجب ارائه خدمات پایدار به همه مردم خواهد شد، تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب گلستان پویش «هر خانواده روزانه ۵۰ لیتر صرفه‌جویی» را به راه انداخته که شرکت همشهریان در این پویش، تاثیر به‌سزایی در صرفه‌جویی در مصرف آب دارد.

آل‌حسینی مصرف بهینه آب را با توجه به آب، گرم شدن هوا، شرایط بسیار حساس منابع تامین آب شرب و کمبود آب آشامیدنی ضروری خواند و یادآور شد: حجم ذخیره آب در استان گلستان نسبت به کشور ۵۰ درصد است.

به گفته وی؛ شرکت آب و فاضلاب حدود ۲ میلیون و ۵۰ هزار نفر جمعیت در شهر و روستاهای استان تحت پوشش دارد.

  9 تیر 1403
بخش : گرگان / اقتصادی
کد خبر: 70698
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام