100پرونده کثیرالشاکی با موضوع کلاهبرداری در حال رسیدگی است

دادستان مرکز استان گلستان گفت: ۱۰۰ پرونده کثیرالشاکی با موضوع کلاهبرداری در حال رسیدگی است.

به گزارش گلستان فردا، محمود اسپانلو اظهار کرد: در حال حاضر ۱۰۰ پرونده با موضوعات مشابه در حوزه‌های لیزینگ خودرو و سرمایه‌گذاری در استان در حال رسیدگی است که همه این پرونده‌ها بالای ۲۰ نفر شاکی دارند.

وی افزود: در یکی از این پرونده‌ها که با موضوع خرید خودرو است خانمی با ارائه برگه جعلی از یکی از نهادها و این ادعا که زیر قیمت بازار می‌تواند خودرو به شاکیان عرضه کند، ۳۰۰ نفر را فریب داد و پول از مردم گرفت.

دادستان مرکز استان گلستان گفت: همچنین فردی در صفحه اینستاگرامی خود با تبلیغ خرید و تضمین سود ۱۸۰ درصدی سرمایه‌گذاری در حوزه ارز دیجیتال، ۳۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرد.

وی یادآور شد: تبلیغ در صفحه‌های شبکه‌های اجتماعی با مخاطب زیاد، اجاره یک مکان شیک به عنوان محل دفتر و پرداخت به موقع سود در چند ماه اول، از جمله شگردهایی بود که این فرد توانست اعتماد مالباختگان را جلب و آنان را ترغیب به سرمایه‌گذاری کند.

اسپانلو اظهار کرد: در مواردی که افراد با سودهای بالا و شرایط ایده‌آل، تبلیغ سرمایه‌گذاری می‌کنند، حتماً باید با حقوقدان مشورت کرد تا سرمایه بر باد نرود.

  12 تیر 1403
بخش : گرگان / اقتصادی
کد خبر: 70711
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام