رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان خبر داد؛
پرداخت بیش از بیش از ۵۲ هزار میلیارد تومان مطالبات گندم کاران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان از پرداخت ۴۷ درصد مطالبات گندم‌کاران خبر داد و گفت: از ابتدای فصل برداشت گندم تا روز گذشته شش میلیون و ۳۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده است.

به گزارش پلستان فردا، محمد برزعلی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۵۲ هزار میلیارد تومان معادل ۴۷ درصد از پول گندم‌کاران پرداخت شده است و پیگیری‌ها برای پرداخت باقی‌مانده مطالبات ادامه دارد

وی ادامه داد: از ابتدای فصل برداشت گندم تا پایان روز جمعه پانزدهم تیر، شش میلیون و ۳۰۰ هزار تن گندم به ارزش ۱۱۱ هزار میلیارد تومان به‌صورت تضمینی در کشور خریداری شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان بیشترین میزان خرید تضمینی گندم را به ترتیب مربوط به استان‌های خوزستان، گلستان و فارس دانست و افزود: خوزستان با یک میلیون و ۶۲۰ هزار تن در جایگاه نخست، گلستان با یک میلیون و ۴۸ هزار تن در جایگاه دوم قرار دارد.

وی ادامه داد: فارس با ۷۲۵ هزار تن، کرمانشاه با ۴۳۲ هزار تن، خراسان رضوی با ۳۷۵ هزار تن و ایلام با ۳۳۲ هزار تن پس از خوزستان و گلستان به ترتیب بیشترین خرید تضمینی گندم را داشته‌اند.

  17 تیر 1403
بخش : گرگان / اقتصادی
کد خبر: 70718
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام