رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان خبر داد :
ایجاد ۳۹۶ نفر شغل جدید در حوزه صنعت ، معدن و تجارت شهرستان کردکوی

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در دویست و شصت و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در کردکوی گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون ۳۹۶ نفر شغل جدید در حوزه صنعت، معدن و تجارت شهرستان کردکوی ایجاد شده است .

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، حسین طلوعیان در دویست و شصت و دومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان در محل کارخانه بهاران پیمان گلستان در شهرک صنعتی کردکوی برگزار گردید ، گفت : از ۱۰۰۰۰ نفر تعهد اشتغال سازمان صمت استان در سالجاری سهم بخش صمت شهرستان کردکوی ۳۸۰ نفر تعیین شده بود و امروز ۳۱۵ نفر اشتغال ایجاد شده این شهرستان در سامانه رصد ثبت شده و ۸۱ نفر نیز آماده ثبت در این سامانه می باشد که در مجموع ۳۹۶ نفر اشتغال جدید بخش صمت شهرستان کردکوی در سال ۹۸ تا امروز بوده است .

وی در خصوص سهم این شهرستان از تسهیلات رونق تولید گفت: در سالجاری ۳۰ واحد شهرستان کردکوی جهت اخذ ۱۳۷ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به تصویب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان رسیده و به بانکها معرفی شده اند که تاکنون ۱۳ واحد موفق به اخذ ۶۳.۵ میلیارد تومان تسهیلات این طرح شده اند .

به گفته طلوعیان ، از محل تسهیلات تبصره ۱۸ نیز سهم این شهرستان ۳ طرح مصوب با تسهیلات ۵۳ میلیارد تومانی بوده که یک واحد این شهرستان موفق به اخذ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات این بخش شده است .

وی افزود: از محل تسهیلات بازسازی و نوسازی نیز از ۱۷ طرح با مبلغ ۷۰ میلیارد تومان مصوب این شهرستان ، تا کنون ۳ واحد در مجموع ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نموده اند.

گفتنی است در این جلسه مشکلات چند واحد تولیدی بررسی و تصمیمات لازم جهت رفع آنها اخذ گردید.

  29 بهمن 1398
بخش : کردکوی / اقتصادی
کد خبر: 63234
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام