دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کردکوی:
معرفی خانواده سها به پزشکی قانونی/ علت و نحوه مرگ پس از بررسی های پزشکی قانونی امکان پذیر است

دادستان عمومی و انقلاب کردکوی گفت: دستورات لازم برای حضور خانواده سها رضایی نژاد به پزشکی قانونی صادر شد و این خانواده امروز برای شناسایی و انجام آزمایش DNA به پزشکی قانونی رفتند.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، هادی عزیززاده دادستان عمومی و انقلاب کردکوی گفت: دستورات لازم برای حضور خانواده سها رضانژاد به پزشکی قانونی صادر شد و این خانواده امروز برای شناسایی و انجام آزمایش DNA به پزشکی قانونی  رفتند .

وی با اشاره به زمان بر بودن آزمایش DNA گفت: در نامه ای از پزشکی قانونی درخواست کرده ایم ، در کوتاه ترین زمان جواب آزمایش DNA را برای رسیدگی سریع تر پرونده به دادستانی این شهرستان ارائه کند .

دادستان عزیززاده افزود: لباس های تن جسد ، با نشانی های خانواده و دوستان او و همچنین با لباس هایی که سها رضانژاد در آخریم فیلم گوشی اش به تن دارد مطابقت دارد و این گمان که این جسد متعلق به این بانوست تقویت می کند اما اظهار نظر قطعی درباره هویت جسد با آزمایش DNA امکان پذیر است .

عزیززاده با بیان این که فعلا هیچ نظری درباره علت و نحوه مرگ جسد منتسب به سها رضانژاد نمی توان اعلام کرد تاکید کرد : هرگونه اظهار نظر درباره علت  و زمان مرگ این جسد پس از بررسی های بازپرس پرونده و نظریه پزشکی قانونی امکان پذیر است و هیچ گمانه زنی پیش از نظریه پزشکی قانونی ، درست نیست.

جسد منتسب به سها رضازاده صبح جمعه 17 مرداد در منطقه چکل سر جنگل شموشک پیدا شد . سهارضانژاد، دختر ٢٧ ساله طبيعت گردى است كه مدتى پيش در ارتفاعات جهان نماى شهرستان كردكوى مفقود شده بود.

  19 مرداد 1399
بخش : کردکوی / قضاییه
کد خبر: 63660
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام