با حضور مدیرکل کانون، فرماندار و مسوولین استانی و شهرستانی؛
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان کردکوی به بهره‌برداری رسید

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان کردکوی به بهره‌برداری رسید

آیین بهره‌برداری مرکز فرهنگی هنری کانون کردکوی، با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در محل پارک شهر مرکزی شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، آیین بهره‌برداری از مرکز فرهنگی هنری کانون کردکوی با حضور مدیرکل کانون، امام جمعه سابق و فعلی، فرماندار، رییس شورای شهر و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

فعالیت‌های نهاد تخصصی کانون پرورش فکری فرهنگ‌ساز است

قدمنان فرماندار شهرستان کردکوی از تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی مدیرکل کانون و تمای مسوولانی که دغدغه‌ی ساخت این پروژه تخصصی و فرهنگ‌ساز را داشته‌اند قدردانی نموده و اظهار داشت: جای کانون پرورش فکری و کارگاه‌های مهارتی مختلف و بحث‌های شیرین ادبی، فرهنگی، علمی و با آن سابقه درخشان در این شهرستان خالی بود که به حمدالله با تلاش دوستان و با بهره‌برداری امروز شاهد حضور کودکان و وجوانان در این مکان فرهنگی خواهیم بود.

شهرستان کردکوی در زمینه‌ی ادب، هنر و فرهنگ از ظرفیت مطلوبی برخوردار است

محبوبه رجب‌نسب،مدیرکل کانون ضمن قدردانی از تمامی دست‌اندرکاران ساخت این پروژه فرهنگی و نگاه ارزشمند آنان به حوزه‌ی کودک و نوجوان، شناسایی، شکوفایی استعداد و خلاقیت کودکان ونوجوانان و همچنین ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را از اولویت‌های اصلی کانون برشمرد.

این مقام مسوول فرهنگی با بیان این مطلب که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نقطه‌ی عطفی بر هم‌گرایی همه حوزه‌های فرهنگی در گروه سنی کودک و نوجوان است اظهار داشت: شهرستان کردکوی در زمینه‌ی ادب، هنر و فرهنگ از ظرفیت مطلوبی برخوردار است و کانون آماده ی خدمت رسانی در زمینه های فرهنگی، ادبی،هنری، علمی و اسلامی می باشد.

 وی همچنین اظهار امیدواری کرد تا با کمک خیرین بتوان این مرکز فرهنگی هنری را با کتاب‌های بیشتر تجهیز و با تامین خودرو، کتابخانه سیار روستایی ویژه این شهرستان نیز راه‌اندازی گردد.

تقدیر نمادین از ۲ عضو کودک و نوجوان، تقدیر از پیمانکاران و دست‌اندرکاران این پروژه و بازدید از محیط مرکز فرهنگی هنری از دیگر برنامه‌های آیین بهره‌برداری از کانون پرورش فکری کردکوی بود.

مرکز فرهنگی هنری کانون کردکوی با مساحت۲۸۶ مترمربع و با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است گلستان هم اکنون ۱۸ مرکز ثابت، ۹ مرکزسیار شهری و روستایی، ۳ مرکزفراگیر و ۲ کتاب خانه پستی کار خدمات رسانی به کودکان و نوجوانان در استان گلستان بر عهده دارند و کلیه ی کودکان و نوجوانان می توانند از امکانات کانون در طول سال استفاده نمایند.

  16 مهر 1399
بخش : کردکوی / فرهنگی
کد خبر: 63881
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام