استاندار گلستان در مراسم صبحگاه به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛
محصول فعالیت نیروی انتظامی خدمت و امنیت است

استاندار گلستان اظهار کرد: خوشبختانه در گلستان ، پلیس به عنوان ویترین تمامی نیروهای انتظامی و نظامی به خوبی درخشیده است و محصول فعالیت های نیروی انتظامی خدمت و امنیت است.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، دکتر هادی حق شناس صبح امروز 13 مهر در مراسم صبحگاه مشترک ناجا که با حضور آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و مقامات نظامی و انتظامی استان برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی به تمامی تلاشگران عرصه نظم و امنیت و شهروندان گلستانی، تصریح کرد:نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی امنیت عمومی را در استان برقرار کرده است.

وی افزود: امنیت و سلامت دو عنصر است که وقتی آن را از دست می دهیم اهمیت آن را درک می کنیم

استاندار گلستان ادامه داد : از بین تمامی دستگاه های اجرایی و نهادها بیشترین وظایف و ماموریت ها متوجه نیروی انتظامی است که عموم مردم از آن برخوردار می شوند.

دکتر حق شناس یادآور شد: در ابتدا زنجیره تامین امنیت که پاسداری از قانون است و در انتهای این زنجیره که اجرای قانون است نیروی انتظامی بصورت جدی حضور دارد.

لازم به ذکر است در آیین صبحگاه نیروی انتظامی یگان های نظامی و انتظامی از مقام جایگاه رژه رفتند و از تعدادی از بازنشتگان با حضور دکتر حق شناس تقدیر شد.

  13 مهر 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 62811
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام