مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان:
اقامت در خانه مسافرهای روستای تاریخی « زیارت» ممنوع شد

اقامت در خانه مسافرهای روستای تاریخی « زیارت» ممنوع شد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان گفت: به صورت مستمر بر بوم‌گردی‌ها، خانه‌های مسافر و هتل‌ها نظارت داریم و اقامت در خانه‌های مسافر روستای تاریخی زیارت گرگان را نیز ممنوع کردیم.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، احمد تجری اظهارداشت: با توجه به ممنوعیت سفر به گلستان در تعطیلات نوروز، هر گونه اقامت در مراکز دولتی، مهمانسراهای دستگاه‌های اجرایی، مدارس و کمپ‌ها و همچنین استقرار چادر در پارک‌های شهری و جنگلی و دیگر تفرجگاه‌های استان ممنوع است.

وی گفت: تمرکز و تجمع در تفرجگاه‌های استان تا اطلاع ثانوی ممنوع است و برای اقامتگاه‌های رسمی مانند هتل‌ها دستورالعملی ابلاغ شده است و این واحدها در حال ضد عفونی هستند.

تجری ادامه داد: ناظران ما در سطح استان در حال نظارت پیوسته و مستمر هستند که برای اجرای دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا بر بومگردی‌ها، خانه‌های مسافر، هتل‌ها و غیره نظارت می‌کنند.

وی بیان داشت: اقامت و پذیرش در خانه‌های مسافر زیارت ممنوع شده و این تصمیم نیز برای سلامتی مردم و روستائیان گرفته و اجرایی شده است.

تجری اظهارداشت: این تصمیمات و اقدامات براساس شرایط ادامه‌دار خواهد بود زیرا محدودیت‌های اعمال شده برای حفظ سلامتی مردم است و مردم هم باید همراهی کنند تا به بهترین شکل اجرایی شود.

  20 اسفند 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 63300
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام