مدیر کل میراث فرهنگی و صنایع دستی گلستان خبر داد :
کمک‌های داوطلبانه هنرمندان صنایع‌دستی به بیماران کرونا/ دوخت 10هزار ماسک و کاور بهداشتی توسط هنرمندان گلستانی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از تولید 10 هزار ماسک و کاورهای بهداشتی در ماه توسط هنرمندان صنایع‌دستی استان و مشارکت آنان در پویش مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، احمد تجری امروز دوشنبه 26 اسفندماه 98 درگفت و گو با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: هنرمندان صنایع‌دستی استان به دلیل افزایش نیاز به ماسک در روزهای شیوع ویروس کرونا، به صورت داوطلبانه و برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به کمک مردم آمدند و در کارگاه‌های خود با تولید ماسک‌ و کاورهای بهداشتی و همچنین توزیع اقلام بهداشتی، ضمن مشارکت در پویش مبارزه با کرونا ویروس برای رفع بخشی از نیازهای مردم در این حوزه تلاش می‌کنند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی گلستان با اشاره به تولید 10 هزار ماسک و کاور بهداشتی توسط هنرمندان استان در هر ماه خاطرنشان کرد: تعدادی از این هنرمندان با اهدای ماسک‌های تولیدی خود به گروه‌های کمتر برخوردار جامعه در پویش مبارزه با کرونا مشارکت کردند و توانستند بخشی از نیازهای مردم استان در این زمینه را رفع کنند.

وی با اشاره به این که این روزها اقشار و اصناف مختلف برای حفظ سلامتی مردم پای کار آمده‌اند، تصریح کرد: مبارزه با شیوع کرونا ویروس همت همگانی را می‌طلبد و در این میان هنرمندان صنایع‌دستی گلستان با تدبیر به موقع و نیازسنجی، تولید ماسک‌های بهداشتی را در دستور کار خود قرار دادند.

  26 اسفند 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 63326
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام