استاندار گلستان در طرح اهدا بسته های غذایی به نیازمندان:
در بستر ویروس کرونا شاهد رشد سرمایه اجتماعی هستیم

استاندار گلستان ضمن تشکر از مقام معظم رهبری برای اعلام طرح مواسات در آستانه ماه مبارک رمضان , اظهار کرد: در بستر ویروس کرونا شاهد رشد سرمایه های اجتماعی و کمک مردم به یکدیگر هستیم.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، دکتر هادی حق شناس امروز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت در طرح اهدا بسته های غذایی به نیازمندان با همکاری تمامی دستگاه و خیرین خصوصا اداره کل اوقاف و امور خیریه و با حضور سردار ملک شاهکویی فرمانده سپاه نینوا استان تصریح کرد:تا کنون ۱۵۰ هزار بسته در بین خانواده های نیازمند توزیع شده و بیش بینی می شود این رقم تا پایان ماه مبارک رمضان به ۲۰۰ هزار بسته برسد.
وی افزود: مردم هر ساله نذورات و خیرات زیادی داشته اند که می توانند امسال با توجه به شرایط شیوع کرونا آن را در قالب کمک مومنانه به دست هم استانی های نیازمند برسانند.
استاندار گلستان یادآور شد:  مردم باید کمک به نیازمندان را از نزدیکان خود آغاز کنند و خوشبختانه امسال تلاش و همراهی مردم و خیرین مضاعف بوده است.
دکتر حق شناس ادامه داد: با تشکیل ستاد های سه نفره فرمانداران, امامان جمعه و فرماندهان سپاه تلاش کردیم کمک های مومنانه به خانواده های نیازمند و کسانی که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند برسد .
وی خاطر نشان کرد :تلاش داریم این طرح با همراهی مردم و خیرین تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد.
لازم به ذکر است با مشارکت موقوفات مراکز افق آستان امامزادگان و خیرین استان ۱۵ هزار بسته حمایتی ارزاق غذایی شامل برنج, رب گوجه فرنگی, روغن, شکر, چای, ماکارونی, سویا و اقلام بهداشتی در بین نیازمندان در ۱۴ شهرستان استان توزیع شد.

  14 اردیبهشت 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 63411
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام