استاندار گلستان در مراسم اهداء 12 هزار بسته معیشتی و بهداشتی به نیازمندان:
ایران همدل با پیروزی از این مقطع حساس تاریخی عبور خواهد کرد

استاندار گلستان با تقدیر از پیام مقام معظم رهبری و بیان موضوع مواسات، گفت: این پیام موجب شد تا یک حرکت عظیم اتفاق بیفتد که در طول چهل سال گذشته بی سابقه بوده است و یقین داریم ایران همدل، از این مقطع حساس تاریخی که مردم علاوه بر کرونا با ویروس تحریم ها نیز در حال نبرد هستند، با پیروزی عبور خواهد کرد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، دکتر هادی حق شناس، صبح امروز سه شنبه 16 اردیبهشت در رزمایش همدلی برای ایران همدل، تصریح کرد: اکنون زمانی است که به فکر نیازمندان واقعی و آسیب دیدگان باشیم و حتما نام کسانی که در این دوران سختی از هیچ کوششی فروگذار نکردند، به نیکی یاد خواهد شد.
وی با بیان اینکه  تاکنون ۱۵۰ هزار بسته در بین خانواده های نیازمند توزیع شده و بیش بینی می شود این رقم تا پایان ماه مبارک رمضان به ۲۰۰ هزار بسته برسد، خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم کمک های مومنانه به خانواده های نیازمند و کسانی که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند برسد.
لازم به ذکر است، در این مراسم، دوهزار بسته معیشتی و 10 هزار بسته بهداشتی ویژه بیماران خاص با همکاری جمعیت هلال احمر، کمیته امداد امام خمینی (ره)، قرارگاه مردمی مدافعان سلامت و شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان تهیه و به نیازمندان اهدا شد. 

  16 اردیبهشت 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 63414
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام