مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گلستان:
تکمیل پروژه های فاضلاب علیرغم محدودیت های شدید مالی اهمیت ویژه دارد

 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گلستان اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب استان با وجود محدودیت های شدید مالی، نگاه و اهمیت ویژه ای به تکمیل پروژه های فاضلاب در سطح استان دارد.

 

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، بهزاد هرمزی در جریان بازدید نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی از روند اجرای پروژه مجتمع فاضلاب 7 روستایی شهید هزارجریبی (غرب گرگان) گزارشی از روند تکمیل پروژه ارائه و خاطرنشان کرد: این پروژه در شروع عملیات با اجرای خط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب به طول 50 کیلومتر و با اعتبار اولیه 300 میلیارد ریال در سال 97 از محل اعتبارات بانک توسعه اسلامی کار خود را در روستاها آغاز نمود.
وی با بیان اینکه تسریع در روند تکمیل پروژها همواره مد نظر شرکت بوده و می بایست با کمترین نواقص اجرا گردد افزود: در این پروژه 3862 مشترک تحت پوشش قرار خواهند گرفت که تاکنون 600 فقره انشعاب نصب و 22 کیلومتر از خط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب آن نیز اجرا گردیده است.
هرمزی در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه پروژه فوق از محل اعتبارات بانک توسعه اسلامی تامین اعتبار گردیده بود و  با توجه به تحریم ها و استقرار این بانک در خارج از کشور با مشکلات منابع مالی مواجه شده بود ولیکن با تلاش همکاران در وزارت نیرو این پروژه دوباره کار خود را آغاز کرده است تا انشالله بدون مشکل بتوانیم این پروژه را به اتمام برسانیم .
مهندس "سنگدوینی" نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس در این بازدید ضمن تاکید بر تسریع در روند پروژه های فاضلاب گفت: استفاده بهینه از منابع مالی و انجام اصولی کارها از مواردی است که همواره بایستی مد نظر قرار گیرد.
وی در ادامه با تقدیر از خدمات مدیر عامل و مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان در تکمیل طرح فاضلاب و بازچرخانی مجدد پساب تصفیه شده در مصارف کشاورزی را به عنوان یک ضرورت عنوان نمود. 

  8 تیر 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 63547
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام