مدیر مخابرات منطقه گلستان خبر داد:
تجهیز۹۰ درصد روستاهای استان گلستان به اینترنت


۹۰ درصد روستاهای استان به اینترنت مجهز می  باشند.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، مهندس غلامعلی شهمرادی با اعلام این خبر که 90 درصد روستاهای استان به اینترنت تجهیز شده اند گفت : با توجه به اینکه در حال حاضر اینترنت از نیازهای ضروری مردم است  افزود: 708 روستای استان گلستان دارای ارتباط  adsl بوده و مابقی روستاها نیز از اینترنت همراه اول یا سایر اپراتورها بهره مند می باشند .
وی  تعداد پورت های منصوبه  adsl در این روستاها  را بالغ بر 29 هزار پورت اعلام کرد و توسعه این پروژه را مستمر خو اند و گفت  :  تلاش خواهد شد روستاهای دارای اینترنت افرایش داشته باشند.
مدیر مخابرات منطقه گلستان با اشاره به اینکه بیشتر از 133 هزار خط تلفن ثابت مشغول به کار در روستاها فعال می باشد گفت : ارتباط رسانی به روستاهای استان گلستان همیشه از اولویت های مخابرات بوده است و تامین ارتباطات با کیفیت و به روز بر اساس نیاز روستاییان در دستور کار است .
مهندس غلامعلی شهمرادی با تاکید بر اجرای مطلوب پروژه توسعه ارتباطات سیار در استان گفت: هم اکنون 98 درصد روستاهای استان از پوشش تلفن همراه برخوردار بوده پس از پایان عملیات فاز 8 این پوشش دهی ، کیفیت بسیار بیشتری خواهد داشت.
وی ارائه خدمات و فروش محصولات و سرویسهای مخابراتی را برای تمامی مردم استان گلستان یکسان دانست و گفت : در جای جای استان این ارتباط رسانی براساس برنامه ریزی های انجام شده در حال اجرا و تکمیل می باشد و تلاش برای تامین ارتباطات مخابراتی ادامه دارد.

  30 آذر 1399
بخش : جامعه / فناوري و اطلاعات
کد خبر: 64203
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام