مدیر عامل شرکت گاز گلستان خبر داد:
طلب 85 میلیارد تومانی شرکت گاز از مشترکان گلستانی/ همه مشترکان بیمه هستند

مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان گفت: این شرکت مبلغ 85 میلیارد تومان از مشترکان خود طلب دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گلستان فردای ایران( گلستان فردا) محمد رحیم رحیمی صبح  امروز در نشست خبری اظهار کرد: نزدیک به 106 میلیارد تومان درآمد ماهانه این شرکت از محل پرداخت قبوض گاز مشترکان است که به دلیل پرداخت نشدن برخی از قبوض و بدهی مشترکان به این شرکت میزان دریافتی پائین آمده است.

وی افزود: حدود 60 درصد از مشترکان بعد از صدور صورتحساب با فاصله بسیار کمی قبوض خود را واریز میکنند اما بیشترین میزان بدهی مربوط به کارخانجات آجر در استان است.

رحیمی در رابطه با برنامه های و اجرای طرح های هفته دولت در گلستان هم گفت: امسال در هفته دولت  تعداد 78 پروژه گاز رسانی با اعتباری بالغ بر 767 میلیارد ریال در استان افتتاح می شود که از این تعداد 15 پروژه روستایی و 63 پروژه صنعتی هستند.

وی ادامه داد: در هفته دولت امسال تعداد 78 پروژه گاز رسانی با اعتباری بالغ بر 767 میلیارد ریال در استان افتتاح می شود که از این تعداد 15 پروژه روستایی و 63 پروژه صنعتی هستند.
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده 78 پروژه در این ایام کلنگ زنی می شود که از این تعداد 6 پروژه روستایی و 72 پروژه صنعتی هستند.

رحیمی با بیان اینکه 60 درصد روستاهای مرزی گلستان از نعمت گاز برخوردارند، اظهار کرد: در حال حاضر در 9 روستای مرزی طرح گاز رساسنی در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه در برخی روستاها امکان انتقال گاز وجود ندارد ، گفت: این روستاها به دلیل صعب العبور بودن و یا کم جمعیت بودن از نعمت گاز بی بهره اند.

مدیر عامل شرکت گاز گلستان در رابطه با خسارت های ناشی از سیل بهار امسال به تاسیسات گازی استان گفت:  سیل اخیر نزدیک به 4 میلیارد تومان به تاسیسات گازی گلستان خسارت وارد کرده است و مناطق سیل زده هم از بازگشت پرداخت قبوض بهره مند شده اند.

رحیمی با بیان اینکه هر ماهه مشترکان مبلغی را بابت بیمه که در قبوض گاز درج شده پرداخت می کنند ، تصریح کرد: مشترگان اداره گاز به هنگام حوادث غیر مترقبه و انفجاز ناشی از نشت گاز می توانند نیمی از خسارت وارده را دریافت کنند.  

  28 مرداد 1398
بخش : اقتصادی
کد خبر: 62640
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام