استاندار گلستان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان :
هدف ما جلوگیری از سوء استفاده سودجویان از مردم است

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/3/25/10074362_884.jpg

استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت رعایت عدالت در سطح جامعه که مورد توجه حاکمیت کشور است اظهار کرد: هدف ما جلوگیری از هر گونه سوء استفاده سودجویان از مردم است و تلاش داریم در توزیع اقلام مختلف عادلانه اقدام شود.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، دکتر هادی حق شناس امروز سه شنبه ۲۳اردیبهشت در پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان تصریح کرد: هدف ما رعایت منافع مردم و در عین حال اخذ تصمیمات صحیح است و در این مسیر تمامی دستگاه های ذیربط همکاری لازم را خواهد داشت. 
وی افزود: شاید امسال سال به دلیل تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا که اثرات مخربی را در بیکاری اصناف مختلف داشته است، سال سختی در پیش باشد اما خوشبختانه بنیان اقتصاد کشور قوی است.
استاندار گلستان یادآور شد: میانگین بارندگی در کشور به نسبت دوره ۵۰ ساله،  ۳۵ درصد رشد داشته است و امید واریم شاهد جهش تولید در بخش کشاورزی و سایر فعالیت های اقتصادی باشیم.
دکتر حق شناس با اشاره به مشکلات بخش تولید مرغ در استان گفت: با توجه به مشکلات بازرگانی و صادرات در زمینه تهیه نهاده های بخش کشاورزی مسایلی پیش آمد اما تلاش داریم حمایت های لازم را از مرغداران و کشتارگاه ها داشته باشیم تا کمترین آسیب به آنها وارد آید.
وی ادامه داد: تلاش داریم با توسعه بخش بازرگانی و صادرات مانع ضرر تولیدکننده شویم و حمایت های لازم را از آنان داشته باشیم.
همچنین در این جلسه رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات ستاد تنظیم بازار استان اظهار کرد: در سال جهش تولید امیدواریم شاهد افزایش تولید باشیم و کشور در محصولاتی نظیر شکر خودکفا شود .
حسین طلوعیان در پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گلستان گفت : کارگروه تنظیم بازار کشور ، دو هزار و دویست و شصت و چهار تن برنج ، یکهزار و دویست و چهارده تن شکر ، دویست و شصت و چهار تن گوشت منجمد گوساله ، یکهزار و دویست و چهارده تن روغن نباتی و ششصد و هفت تن مرغ منجمد جهت تنظیم بازار استان گلستان در ماه مبارک رمضان اختصاص داده که تاکنون سهمیه برنج و شکر بصورت کامل جذب و مابقی کالاها در حال جذب می باشد .
طلوعیان افزود : بخشی از کالاهای جذب شده در نیمه اول ماه مبارک رمضان در سطح استان توزیع شده و مابقی نیز به مرور تا پایان این ماه توزیع خواهد شد .
وی گفت : در راستای منویات مقام معظم رهبری و بمنظور پشتیبانی از اجرای طرح های مواسات در سطح استان ، چهارصد و پنجاه و یک تن برنج هندی ۱۱۲۱ ، پانزده تن روغن ، چهار و نیم تن گوشت منجمد و نود و شش تن شکر اختصاص یافت.

  23 اردیبهشت 1399
بخش : اقتصادی
کد خبر: 63429
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام