رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان:
اختصاص یک هزار و ۲۱۴ تن شکر سهمیه تنظیم بازار به گلستان

https://gol.mimt.gov.ir//parameters/mimt/modules/cdk/upload/content/cu_posts/158/tolooean-moavene%20omoore%20sanaye.JPG

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گلستان از اختصاص یک هزار و ۲۱۴ تن شکر سهمیه تنظیم بازار به استان خبر داد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، حسین طلوعیان مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گلستان در پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار با اشاره به وضعیت تخصیص و جذب سهمیه‌های تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان گفت: کارگروه تنظیم بازار کشور، دو هزار و دویست و شصت و چهار تن برنج، یکهزار و دویست و چهارده تن شکر، دویست و شصت و چهار تن گوشت منجمد گوساله، یکهزار و دویست و چهارده تن روغن نباتی و ششصد و هفت تن مرغ منجمد جهت تنظیم بازار استان گلستان در ماه مبارک رمضان اختصاص داده که تاکنون سهمیه برنج و شکر بصورت کامل جذب و مابقی کالا‌ها در حال جذب است.

طلوعیان افزود: بخشی از کالا‌های جذب شده در نیمه اول ماه مبارک رمضان در سطح استان توزیع شده و مابقی نیز به مرور تا پایان این ماه توزیع خواهد شد.

او گفت: بمنظور پشتیبانی از اجرای طرح‌های مواسات در سطح استان، چهارصد و پنجاه و یک تن برنج هندی، پانزده تن روغن، چهار و نیم تن گوشت منجمد و نود و شش تن شکر به این طرح اختصاص یافت.

  23 اردیبهشت 1399
بخش : اقتصادی
کد خبر: 63431
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام