مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان گلستان:
توزیع نفت سفید و گاز مایع در گلستان الکترونیکی شد

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/7/1/12629912_354.jpg

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گلستان از آغاز توزیع الکترونیکی، نفت سفید، نفت گاز و گاز مایع خانگی در استان خبر داد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، عیسی افتخاری عصر امروز در نشست خبری اظهارداشت: طرح توزیع الکترونیکی نفت سفید، نفت گاز ( گازوئیل) و گاز مایع در استان گلستان آغاز شده است.

وی هدف از اجرای این طرح را تحقق دولت الکترونیک، توزیع عادلانه و نظام‌مند کردن فرآیند عرضه سوخت به مصرف کنندگان واقعی عنوان کرد.

افتخاری رسالت شرکت ملی پخش در زنجیره تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی را شناسایی مصرف‌کنندگان واقعی فاقد گاز شهری و شفاف‌سازی در تحویل سوخت جایگزین برشمرد و گفت: ارائه نفت گاز از شهریورماه امسال کارتی شد و کشاورزان می‌توانند با استفاده از تلفن همراه و کارت بانکی خود و ثبت نام در سایت، سوخت دریافت کنند.

وی افزود: مصرف‌کنندگان نفت سفید و گاز مایع نیز می‌توانند پس از ثبت نام و احراز هویت در سامانه NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR با همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر و کارت بانکی ثبت شده در این سامانه با مراجعه به عاملان فروش فرآورده‌های نفتی، سهمیه خود را دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان درباره تأمین سوخت در مناطق کوهستانی نیز افزود: مشکلی در تامین سوخت نفت سفید، گاز مایع، گازوئیل و نظایر آن وجود ندارد اما طبق دستورالعمل وزارت نفت، تامین سوخت مناطق کوهستانی این استان که قبلا بر عهده منطقه نفتی شاهرود بود مجددا به گرگان واگذار شد که همین موضوع مشکلاتی را پدید آورد.

  16 مهر 1399
بخش : اقتصادی
کد خبر: 63880
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام