مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان:
اختصاص زمین برای 1994 واحد مسکونی در اجرای فاز اول طرح اقدام ملی مسکن در استان گلستان

https://golestan.mrud.ir/Portals/57/88855.jpg

مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان از اختصاص 1994 واحد زمین برای اجرای فاز اول طرح اقدام ملی مسکن در استان خبر داد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، مهندس "حسین محبوبی" مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل در این خصوص افزود: تعهدات استان گلستان در اجرای طرح اقدام ملی مسکن 5752 واحد است که در فاز اول تا کنون برای 1994 واحد آن در شهرهای مختلف استان زمین اختصاص یافته است که با آغاز فازهای بعدی زمین های پیش بینی شده تخصیص خواهد یافت.

محبوبی افزود: 12569 نفر از هم استانیهای گرامی در این طرح ثبت نام کردند که 4065 نفر حائز شرایط و 561 نفر ار متقاضیان تایید نهایی شده اند.

این مقام مسئول ادامه داد: تاکنون برای 529 نفر از متقاضیان تایید نهایی پروژه اقدام ملی مسکن در استان افتتاح حساب انجام شده و در این راستا عدم واریزی به موقع سهم آورده موجب حذف متقاضی می شود.

وی بیان داشت در این طرح مبلغ 100 میلیون تومان وام با نرخ 18 درصد تعیین شده و بر آنیم تا با کاهش سود موافقت شود تا شهروندان بتوانند از تسهیلات با شرایط بهتری جهت خانه دار شدن استفاده کنند.

وی تسریع کرد: متقاضیان با وارد کردن شماره ملی در سامانه www.tem.mrud.ir می توانند آخرین وضعیت خود و سایر اطلاعات لازم اطلاع یابند.

  21 مهر 1399
بخش : اقتصادی
کد خبر: 63903
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام