استاندار گلستان در آیین افتتاح واحد تولیدی ماسک در گنبد کاووس؛
گلستان در تامین ماسک مورد نیاز کشور نقش تاثیرگذاری دارد

استاندار گلستان با بیان اینکه امروز استان در تامین ماسک مورد نیاز , خودکفا شده است, اظهار کرد: گلستان با همراهی تولید کنندگان بخش خصوصی نقش تاثیرگذاری در تامین ماسک مورد نیاز کشور دارد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، دکتر هادی حق شناس عصر امروز یکشنبه ۱۱ آبان در آیین افتتاح کارخانه تولید ماسک بهزیست در شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا واحدهای تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده در شهرک های صنعتی فعال شدند و خوشبختانه همراهی خوبی در راستای تامین مایحتاج بهداشتی مردم داشتند.
وی افزود: بی تردید ماسکی که امروز در استان تولید می شود قابل مقایسه با ماسک روزهای اول نیست و تولیدات امروز با بهترین کیفیت به بازار عرضه می شوند.
استاندار گلستان یادآور شد:تلاش ما تامین مواد اولیه مورد نیاز تولیدکنندگان است تا آنها بتوانند ماسک با کیفیتی را به مردم ارایه دهند.
دکتر حق شناس ادامه داد: این کارخانه علاوه بر نیاز استان, می توانند محصولات خود را به دیگر استان نیز ارسال نمایید.
وی خاطر نشان کرد : در حال حاضر این کارخانه با ظرفیت ۲ دستگاه تولید ماسک در حال فعالیت است که در آینده نزدیک می تواند با افزایش تعداد دستگاه ها, تولید خود را افزایش دهد.

  11 آبان 1399
بخش : اقتصادی
کد خبر: 64007
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام