فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا‌:
اجرای ۲۸۶ طرح عمرانی در کشور

https://basijnews.ir/files/fa/news/1399/10/6/3102005_765.png

سردار سعید محمد ظهر امروز در بدو ورود به استان گلستان اظهار داشت: هدف از این سفر بررسی و پیگیری‌ تفاهم‌نامه‌هایی است که در ماه‌های اخیر با دستگاه‌های اجرایی استان گلستان امضا شده است.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، سردار سعید محمد ظهر امروز در بدو ورود به استان گلستان اظهار داشت: هدف از این سفر بررسی و پیگیری‌ تفاهم‌نامه‌هایی است که در ماه‌های اخیر با دستگاه‌های اجرایی استان گلستان امضا شده است.

وی گفت: در جلسه‌ای که چندماه قبل در این استان برگزار شد حدود 12 هزار میلیارد تومان تفاهم‌نامه به امضا رسید که ما هم تلاش می‌کنیم با به‌کارگیری توان قرارگاه این تفاهم نامه‌ها را اجرایی کنیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) بیان داشت: در حال حاضر 286 پروژه عمرانی از سوی قرارگاه در سراسر کشور در دست اجرا قرار دارد که همه آنها در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: برای توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز در کشور نیاز به یک حرکت جهادی داریم تا بتوانیم موانع را برداریم.

سردار محمد با تأکید بر توجه به قابلیت جوانان در انجام کارهای بزرگ خاطرنشان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) بدنه جوانی دارد. در قرارگاه 48 هزار نیروی انسانی داریم که متوسط سن آنان 35 سال است و ‌اغلب جوان هستند که با روحیه و انگیزه انقلابی کارها را جلو می‌برند.

گفتنی است، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) فردا نیز در استان گلستان حضور دارد و برخی از پروژه‌ها به ویژه در بخش کشاورزی و بهداشت و درمان را کلنگ‌زنی می‌کند.

  6 دی 1399
بخش : اقتصادی
کد خبر: 64222
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام