رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور:
تلاش برای واگذاری تمام اسناد املاک بنیاد علوی در گلستان تا پایان امسال

رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور روز پنجشنبه در گرگان با بیان اینکه ۷۰ درصد واگذاری اسناد املاک علوی پارسال در کشور مربوط به استان گلستان بوده است افزود: تلاش می‌کنیم تا پایان سال تکلیف ۴ تا ۵ شهر باقی مانده هم مشخص شود و برای سال آینده سندی برای واگذاری باقی نماند.

به گزارش گلستان فردا، محمد پیرعلی افزود: مردم محور ارائه خدمت در بنیاد مستضعفان هستند و این بنیاد در اهداف بلند مدت و کوتاه مدت به دنبال استفاده از ظرفیت‌های بنیاد برای توانمند سازی مردم است.

او ادامه داد: در اهداف کوتاه مدت با توزیع بسته‌های معیشتی و در اهداف بلند مدت با توسعه فعالیت‌های اشتغال و تولید در کنار مردم خواهیم بود.

پیرعلی افزود: گلستان ظرفیت‌های فراوانی دارد و بنیاد مستصعفان باید خود را بر این ظرفیت‌ها برای بالفعل کردن آن متمرکز کند.

رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور همچنین تامین زمین لازم برای احداث مسکن اقشار کم درآمد و محروم را از برنامه‌های پیش روی این بنیاد بیان کرد.

  24 اردیبهشت 1401
بخش : اقتصادی
کد خبر: 66901
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام