واکنش نساجی‌چی‌ها نسبت به آسیایی شدن تیم بسکتبال شهرداری گرگان

واکنش نساجی‌چی‌ها نسبت به آسیایی شدن تیم بسکتبال شهرداری گرگان

به گزارش گلستان فردا ؛ کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران با صدور بیانیه‌ای آسیایی شدن تیم بسکتبال شهرداری گرگان را تبریک گفت.

در پی کسب سهمیه آسیا توسط تیم بسکتبال شهرداری گرگان، کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران با تبریک این اتفاق ارزشمند برای ورزش شمال کشور، طی بیانیه‌ای آورده است: هنوز از سیلابی شدن استان زیبای گلستان یک ماه هم نمی‌گذرد، یک ماه نمی‌شود که مردم گلستان با مشقت‌های بسیاری دست و پنجه نرم کردند.

یک ماه نشده که خبرهای دردآوری را از استانی شنیدیم که سبز است و طلایی، گلستان است و گندم‌زار ... .

مردم تلاش‌گر گلستان سال نو را به سختی آغاز کردند و اما امید به عادی شدن شرایط و امید به زندگی را از دست ندادند.

گلستانی‌ها امروز شادند، از موفقیت‌هایی که تیم بستکتبال‌شان برای‌شان به ارمغان آورد.

مردمی که امیدوار بودن، سخت کار کردن و زحمت کشیدن بخشی از وجود پاک‌شان است.

امروز گلستانی‌ها شادمان از آسیایی شدن تیم محبوب‌شان پایکوبی می‌کنند، آنها نشان دادند که با اتحاد، همدلی و تلاش می‌توانند غم‌های بزرگ را به شادی‌ها و موفقیت‌های بزرگ‌تر تبدیل کرد.

کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران بر خود وظیفه می‌داند این موفقیت عظیم را به مردم استان هم‌جوار خود تبریک گفته و اعلام کند در غم و شادی کنار گلستانی‌های عزیز و بزرگ قرار داشته و‌ خواهد داشت.

ما هم مانند شما عزیزان از این دست‌آورد بزرگ شادمانیم و برای به‌دست آوردن موفقیت‌های شما در آسیا امیدواریم و هر آنچه هر چند کوچک از دست‌مان برآید برای افتخارآفرینی شما به‌کار خواهیم برد.

  1 اردیبهشت 1398
بخش : ورزشی
کد خبر: 61811
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام