با هدف احیا کردن سنت های ارزشمند‌ و ساده ایرانی انجام شد:
برگزاری دومین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران زمین به صورت مجازی در گلستان

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: برگزاری دومین جشنواره ملی ازدواج به صورت مجازی در گرگان با هدف احیا کردن سنت های ارزشمند‌ و ساده ایرانی و ترغیب جوانان به مراسم ازدواج ساده است.
به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، قاسمعلی برزمینی در مراسم افتتاحیه دومین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران زمین در گلستان گفت: بسیار مفتخریم که توانستیم برای دو سال پیاپی میزبان جشنواره ملی ازدواج‌اقوام ایران زمین در گرگان باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های سمن های فعال استانی گفت : ۱۵ سمن مردم‌نهاد از سراسر استان در برگزاری هر چه بهتر این جشنواره ملی همکاری دارند .
وی خاطر نشان کرد: حضور اقوام مختلف ایرانی باهدف نشان دادن سنت های ارزشمند‌ و ساده ایرانی در هفته ازدواج باعث احیاء کردن این سنت ها و ترغیب جوانان به مراسم ازدواج ساده است
وی گفت : در این جشنواره ملی هفت قوم مختلف که سه قومیت آذربایجان شرقی، کرمانشاه و خراسان شمالی و چهار قومیت قزلباش، کتول، ترکمن و سیستانی از استان گلستان حضور دارند که در طی دوشب و با رعایت پروتکل بهداشتی و به صورت مجازی از صفحات پر مخاطب و صفحات هنرمندانی که در این جشنواره حضور دارند و همچنین به صورت آنلاین از سایت آپارات اجرای زیبای آیینی خود را به نمایش خواهند گذاشت .

  13 مرداد 1399
بخش : ورزشی
کد خبر: 63641
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام