استاندار گلستان در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا؛
رعایت پروتکل های بهداشتی و سختگیری ها برای رسیدن استان به وضعیت سفید است

استاندار گلستان ضمن تقدیر از مردم فهیم استان و کادر پزشکی تلاشگر اظهار کرد: هدف از سخت گیری ها و تاکید بر اجرای پروتکل های بهداشتی رسیدن استان به وضعیت سفید و خروج از وضعیت قرمز است.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، دکتر هادی حق شناس امروز یکشنبه ۱۲ مرداد در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر خم تصریح کرد: از تمام کسانی که بارعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در زمینه کاهش آمار استان کمک کردن تشکر می کنیم و امیدواریم با همکاری مردم فهیم هر چه زودتر شاهد بهبود وضعیت استان باشیم.
وی افزود: امنیت, سلامت و معیشت مردم برای ما حائز اهمیت است و محدودیت هایی که ایجاد شده برای هدف حفظ جان آن و ارتقا سلامتی مردم صورت گرفته است.
استاندار گلستان یادآور شد: تعداد بستری های استان ۲۵ درصد کاهش یافته و در حال حاضر به ۵۵۰ نفر رسیده و با ادامه رعایت مردم این وضعیت بهتر نیز خواهد شد.
دکتر حق شناس خاطر نشان کرد: تمامی محدودیت ها طی هفته آتی نیز ادامه خواهد داشت و مجوز برگزاری نمایشگاه نیز تنها در شرایط سفید وجود خواهد داشت.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در حال حاضر تمام شهرهای استان در وضعیت قرمز قرار دارند فعالیت رستوران ها و اقامتگاههای بوم گردی حداقل تا هفته آینده ممنوع خواهد بود.
لازم به ذکر است در این جلسه دانشگاه علوم پزشکی استان گزارشی از آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان ارائه و اعضای حاضر نقطه نظرات خود را بیان کردند.
گفتنی است فرمانداران سراسر استان از طریق ویدئو کنفرانس در این جلسه شرکت و نقطه نظرات خود را ارائه کردند.

  12 مرداد 1399
بخش : سلامت / جامعه
کد خبر: 63637
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام