فرمانده سپاه نینوا در مراسم عطر افشانی آستان امامزاده عبدالله گرگان؛
ماموریت سپاه حفاظت از انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌هاست

https://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1398/01/21/13980121001369_Test_PhotoN.jpg

مراسم عطر افشانی آستان امامزاده عبدالله گرگان با حضور جمعی از سبز پوشان سپاه پاسداران برگزارشد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)ی ایران (گلستان فردای ایران (گلستان فردا)) به نقل از بسیج ؛ حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا در مراسم عطر افشانی آستان امامزاده عبدالله گرگان اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماموریت‌اش حفاظت از انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌هاست.

وی در ادامه افزود: حضور سپاه قدس انقلاب اسلامی بر اساس قانون در ماموریت‌های خارجی انجام وظیفه میکند.

معروفی خاطرنشان کرد: فرماندهان حشدالشعبی عراق به صراحت اذعان می‌کنند که حاج قاسم سلیمانی نگاه ما را به معاد عوض کرد و ما با این نگرش توانستیم داعش را شکست بدهیم.

سردار معروفی همچنین بیان کرد: سپاه در درون کشور برای عمق بخشی فرهنگی با تمام وجودش، فرمان حجت خدا را به زمین نگذاشته است.

فرمانده سپاه نینوا مثلث موفقیت سپاه مردمی بودن، انقلابی بودن و مکتبی بودن بیان کرد و گفت: سپاه تا به امروز بر اساس این سه اصل انجام وظیفه کرده و علت موفقیت این نهاد مقدس این سه اصل مهم است.

وی در پایان با تشکر از ابراز احساسات مردم در مقابل اقدام خصمانه ایالات متحده ابراز داشت: سپاه خانه امن مردم است و تا پایان در کنار مردم خواهد ماند.

در پایان این مراسم با اهداء تابلو فرش از طرف اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان از سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا تقدیر و تشکر بعمل آمد.

  22 فروردین 1398
بخش : خبرها / داخلی
کد خبر: 61679
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام