فرمانده سپاه نینوا در مجمع عالی بسیج:
مجمع عالی بسیج راهگشای مشکلات استان خواهد بود

http://basijnews.ir/files/fa/news/1398/9/4/2526437_617.jpg

سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا صبح امروز در مجمع عالی بسیج گلستان گفت : کار این مجمع موازی کاری با دولت نیست بلکه هدفش کمک به دستگاه های اجرایی است که با کار کارشناسی و ارزشمند سعی در رفع موانع پیشرفت استان را دارند.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی ؛ فرمانده سپاه نینوا صبح امروز در مجمع عالی بسیج گلستان که در حسینیه عاشقان ثار الله (ع) سپاه نینوا برگزار میشد گفت : بسیج فرهنگ نابی است که برگرفته از  قیام سیدالشهدا ایجاد شد و ما هرکسی که دل در گرو انقلاب دارد را بسیجی می دانیم و بصیرت ، آگاهی ، به روز و به موقع عمل کردن شاخصه های اصلی بسیج است .

معروفی با انتقاد از رفتار سیاست زده برخی افراد در قبال منافع ملی بیان داشت : اگر در حوزه سیاسی ، سیاست را اخلاقی کرده بودیم و اخلاق را سیاسی نمیکردیم مشکلی نداشتیم و بسیج به دنبال سیاست اخلاق مدارانه  است نه اخلاقی سیاست زده.

فرمانده سپاه نینوا خاطر نشان کرد: آرمان اصلی سپاه و بسیج محافظت از انقلاب است و بسیجی فدای ولایت می شود و در فتنه اخیر که مثلث سلطنت طلبان ، منافقین و آل سعود سرمدار بودند بسیج در میدان نقش آفرین بود.

این مقام مسئول با اشاره ماجرای سرنگونی پهپاد آمریکایی در خلیج فارس بیان داشت : امروز فقط سلاح ما هوشمند نیست بلکه افسران و پاسداران ما هم هوشمندی لازم را دارند و زمانی که میبینیم یک افسر هوافضای سپاه پهپاد آمریکایی را می زند نشان از این دارد که همه سیاست انقلاب را از فرمانده هان کل گرفته تا افسران جز فهمیده اند.

فرمانده سپاه نینوا با اشاره به اهداف مجمع عالی بسیج افزود: هدف مجمع گردهم آوری نخبگان برای کمک به مسئولین اجرایی برای برطرف کردن موانع راه است و شاید ساماندهی این مجمع با سپاه باشد اما ادامه دهنده و پیشبرنده این مجمع بسیجیان ما هستند.

وی ادامه داد: در این مجمع استانی و مجامع شهرستانی باید فکر کنیم تا مشکلات عرصه های مختلف را از بین ببریم  و نخبه پروری کنیم ،‌ با جوانان که صحبت میکنم میفهمم بینشی فوق العاده دارند و برای ۲۰ سال آینده برنامه ریزی کرده اند اما کسی به آنها و نظراتشان توجه نمیکند

سردار معروفی در پایان گفت : کار این مجمع موازی کاری با دولت نیست بلکه هدفش کمک به دستگاه های اجرایی است که با کار کارشناسی و ارزشمند سعی در رفع موانع پیشرفت استان را دارند.

  4 آذر 1398
بخش : خبرها / جامعه
کد خبر: 62960
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام