بیانیه سازمان بسیج رسانه استان گلستان

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/10/8/11109728_435.jpg

اعضای سازمان بسیج رسانه استان گلستان در بیانیه‌ای اعلام کردند: امسال باشکوه‌تر از سال‌های قبل در روز ۹ دی حضور خواهیم یافت.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، مشروح بیانیه سازمان بسیج رسانه استان گلستان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
دیر زمانی بودکه شیاطین انس، مطابق با اراده شیطانی خود عمل میکردند و کسی رایارای مقابله با آنان نبود.
ناگهان انقلاب اسلامی ایران به رهبری خمینی کبیر، بار دیگر روح الهی را در کالبد بشریت دمید و فریاد خداطلبی وخداجویی رادرگستره عالم منت نهاده وآنان را وارث انبیاء قرار دهد دراین اثناء، شیطان بزرگ یعنی آمریکا تاب تحمل چنین پدیده‌ای را نداشت و با تاسی از پیشینیان خبیث خود هجوم همه جانبه‌ای را علیه خداخواهی وخداجویی درایران وهر نقطه ازجهان آغاز کند.
استکبار آمریکایی با در اختیار داشتن مطبوعات و شبکه‌های ماهواره‌ای تلاش داشت که برقلب و ذهن مردم جهان سلطه یابد، اما این‌ها همه آن هجوم همه جانبه نبود، جنگ تحمیلی کودتا، ترور و تحریم اقتصادی ابزار‌های دیگری جهت یاری رساندن او بود تا اینکه اختراع اینترنت سرعت عمل و ابتکار استکبار را در این تهاجم شدت داد.
رسانه‌های غربی با شعار پیشرفت سلطان خانواده ها شد، فضای سایبری و مجازی بستری است که زمینه ساز ظهور تغییرات رسانه‌ای به ویژه دررسانه‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی گشته است. این ابزار‌ها در ارتباطی سرعت بخش توطئه‌ها وفتنه‌هایی به ویژه فتنه دی ماه ۸۸ بود که به فرمایش رهبر حکیم انقلاب "هدف اصلی و نهابی جنگ نرم طراحی شده، انحلال درونی و استحاله داخلی جمهوری اسلامی ازطریق تغییر باور‌ها و سست کردن ایمان مردم و به ویژه جوانان است".
هرچند امروز آرایش رسانه‌ای و فرهنگی که درمقابل جمهوری اسلامی قراردارد، بسیار آرایش پیچیده، متنوع، متکثر، کارآمد و فنی و پیشرفته است، اما سرمایه عظیم مردم شهید پرور با لبیک گویی به امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در مقابل این هجمه‌ها دشمن شکن وکارآمدتر و پشتوانه محکم نظام است.
مااصحاب رسانه معتقدیم که حضور مردمی هوشمند در ۹ دی ۸۸ و تولد دهه بصیرت، این حماسه ماندگار را در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کرد و ما اهالی بسیج رسانه گلستان اعلام میداریم که امسال هم باشکوه‌تر از سال‌های قبل در روز ۹ دی حضور خواهیم یافت و لبیک گوی فرمانده کل قوا هستیم.
 

  8 دی 1398
بخش : خبرها / جامعه
کد خبر: 63079
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام