دکتر محمد عباسی:
گلستان اولین استان کشور است که احزاب انقلابی در کنار هم و به صورت هماهنگ کار تشکیلاتی می کنند

وزیر اسبق ورزش و جوانان کشور دیروز در نشست صمیمی با دبیران احزاب انقلابی استان با گرامیداشت دهه فجر و یاد امام و شهدای انقلاب اسلامی، یکی از ارکان حفظ و تقویت انقلاب اسلامی را تحزب اعلام کرد.

به گزارش گلستان فردا، دکتر محمد عباسی چالش حال حاضر انقلاب اسلامی را فاصله گرفتن نیروهای انقلابی از ارزشهای انقلاب عنوان کرد و یکی از راه های کم کردن این فاصله ها را فعالیت احزاب دانست.

وی به تشکیل حزب جمهمری در ابتدای پیروزی انقلاب توسط شهید دکتر بهشتی اشاره کرد و افزود: به تعبیر دکتر بهشتی، حزب باید تجلی گاه فضایل و خوبی ها باشد و از لغو و لهو و تبدیل شدن به بت بپرهیزد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی بر لزوم وفاداری اعضا به حزب و اهداف حزبشان تاکید کرد و افزود: در کار حزبی جاذبه حداکثری و دافعه حداقلی یک اصل محسوب می شود.

وی استان گلستان را اولین استان در سطح کشور دانست که در آن احزاب اصولگرا در کنار هم و هماهنگ فعالیت می کنند و این مدل باید در سطح کشور هم اجرایی شود اما نظم دهی به تشکیلات و احزاب و گروه ها نباید به تفرق منجر شود.

دکتر عباسی به انتخابات ریاست جمهموری پیش رو اشاره کرد و افزود: با توجه به اهداف انقلاب اسلامی باید طرحی نو دراندازیم که این امر حوصله و توجه شما نیروهای فعال سیاسی – اجتماعی را می طلبد.

وزیر اسبق تعاون با برشمردن دسته بندی های عمده اصولگرایان کشور در قالب شورای ائتلاف، شورای وحدت و جبهه پایداری گفت: در جمهوری اسلامی هیچگاه کاندیدای ریاست جمهوری از پیش برنده نداشتیم و همیشه رای مردم نتیجه ای غیر منتظره را رقم زده است لذا می بایست در این دوره نیز با فعالیت و تلاش مضاعف به روی کار آمدن یک رییس جمهور انقلابی کمک کنیم.

دکتر عباسی در پاسخ به سوال یکی از حاضران در خصوص کاندیداهای احتمالی اصولگرایان گفت: اگر حجت الاسلام رییسی کاندیدا شوند بنده و چند تن دیگر که قصد ورود به عرصه انتخابات را داریم به نفع ایشان کنار خواهیم رفت اما ایشان باید زودتر به جمعبندی برسند و کاندیداتوری خود را اعلام کنند.

در ابتدای جلسه نیز قربانعلی بابایی رییس شورای هماهنگی احزاب انقلابی استان، گزارشی از فعالیت شورا از ابتدای تشکیل تا کنون ارائه کرد.

  9 بهمن 1399
بخش : خبرها / احزاب و تشکلها
کد خبر: 63906
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام