رئیس کل دادگستری گلستان:
مرخصی زندانیان به مناسبت هفته قوه قضاییه

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/3/1/11936939_582.jpg

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: هفته قوه قضاییه  زندانیان واجد شرایط مرخصی 10 روزه می روند.

 

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، هادی هاشمیان این خبر را در جلسه شورای قضایی استان اعلام کرد و گفت: کسانی که سابقه سرقت و شرارت دارند و جرایم سنگین مرتکب شده اند از این مرخصی بهره مند نمی شوند.

هاشمیان افزود:  امروز همچنین مصوب شد برای سرعت پاسخدهی به استعلام های ثبتی که مورد نیاز پرونده هاست ، نماینده ثبت اسناد و املاک در دادسراها و دادگاه ها مستقر شود.

وی ادامه داد: در گام نخست نماینده ثبت اسناد در دادسرای گرگان و سپس دادگستری و شورای حل اختلاف گرگان مستقر می شود و به تدریج در همه حوزه های قضایی این امکان فراهم خواهد شد.

رئیس کل دادگستری گلستان در ابتدای سخنان خود در جلسه امروز از دستگاه های تابعه قوه قضاییه خواست: از فرصت هفته قوه قضاییه برای تبیین ماموریت ها و خدمات دستگاه قضایی استفاده کنند.

جلسه شورای قضایی استان به منظور هماهنگی و برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت سازمان تابعه قوه قضاییه برای خدمت رسانی بهتر به مردم برگزار می شود.

  27 خرداد 1399
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 63515
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام