رییس کل دادگستری گلستان خبر داد:
ملزم شدن به محیط بانی، حکم دادگاه برای شکارچی غیرمجاز شد

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/6/22/12567933_207.jpg

رییس کل دادگستری گلستان گفت: با حکم قاضی شعبه دوم دادگاه عمومي شهرستان مراوه تپه ، شکارچی غیرمجاز به محیط بانی ملزم شد .

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با شکایت محیط زیست شکارچی غیرمجاز در شهرستان مراوه تپه بر اساس قانون به تحمل نود و یک روز حبس تعزیری برای نگهداری اسلحه شکاری غیر مجاز و جزای نقدی محکوم شد.او افزود: از آن جا که این فرد سابقه کیفری نداشت، قاضی با استفاده از ظرفیت مجازات‌های جایگزین حبس، شکارچی غیرمجاز را به به خدمات عمومی رایگان به عنوان محیط بان به مدت سیصد ساعت به صورت روزانه چهار ساعت ملزم کرد.او ادامه داد: اجرای احکام کیفری و اداره محیط زیست مراوه تپه برای اجرای این حکم نظات می‌کنند. اداره محیط زیست مراوه تپه هم ملزم است شرایط ایمنی و بهداشتی مربوط به انجام خدمات عمومی را فراهم کند.گلستان از استان‌های پیشرو در صدور آرای جایگزین حبس است.

  22 شهریور 1399
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 63772
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام