تجدید میثاق کارکنان دستگاه قضایی گلستان با شهدای هشت سال دفاع مقدس / قدردانی از ایثارگران دستگاه قضایی

پانزدهمین یادواره شهدای دستگاه قضایی و تجلیل از ایثارگران دستگاه قضایی استان امروز در تپه نورالشهدا گرگان برگزار شد.
به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، حجت الاسلام زارعی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان در این مراسم گفت: یکی از ابتکارهای امام راحل این بود که جنگ تحمیلی را تعبیر به دفاع مقدس کردند و این قداست بخشیدن به دفاع، سبب حضور مشتاقانه همه اقشار و مذاهب و ادیان در دفاع مقدس شد.
حجت الاسلام زارعی افزود: امام کار دفاع را بر عهده مردم گذاشت و همین ویژگی بود که با یک پیام امام راحل ، حصر آبادان شکسته شد و خرمشهر آزاد شد و باید نقش بی بدیل و تدبیر امام در دفاع مقدس تبیین شود.
وی با اشاره به این که عزیز شدن ملت و مردم ایران در دنیا مهم ترین دستاورد دفاع مقدس بود گفت: استکبار می خواست ایران شکست بخورد تا هیچ ملتی بر علیه استکبار قیام نکند.
وی بیان داشت:هشت سال نه تنها در برابر دشمن بعثی که در برابر دنیای استکبار ایستادیم و  ملت ما با اتحاد در سایه توکل به خدا و تاسی از راه امام حسین علیه السلام و زعامت امام راحل پیروز شد .
رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور گفت: اگر امروز ایران جزو کشورهای مقتدر منطقه است این عزت و قدرت بازدارندگی حاصل خون شهدا به ویژه شهید سلیمانیست.
حجت الاسلام زارعی با تاکید بر این که راه ما راه امام حسین ع  است افزود: هرگز دست کسی مانند امام حسین ع در دست مثل یزیدی قرار نخواهد گرفت و تنها راه برون رفت از مشکلات فعلی  مقاومت و اقدام جهادی، اتکا به درون و باور به جوانان است.
پایان بخش برنامه های یادواره شهدا ، قدردانی و تجلیل از 8 نفر از کارکنان ایثارگر دادگستری و سازمان های تابعه قوه قضاییه در استان بود.

  3 مهر 1399
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 63816
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام